ROWENTA NTENSE DRY COMPACT DH4216F0

NTENSE DRY COMPACT DH4216F0
Optimálna vlhkosť vzduchu pre ochranu vášho domova

Odvlhčovač Intense Dry Compact od firmy Rowenta zaistí pre váš domov optimálnu vlhkosť vzduchu. Pomocou troch jednoduchých nastavení môžete zaistiť automatické vypínanie pre ľahké použitie bez ďalšieho zoraďovania. Tento tichý odvlhčovač ponúka veľkorysú kapacitu aj pre veľké miestnosti, vynikajúcu filtráciu pre lepší výkon a praktické funkcie. Je tak dokonalým pomocníkom, ktorý ochráni váš domov proti vlhkosti a plesniam.

Referenčné číslo : DH4216F0

Odvlhčovač Intense Dry Compact 16 l: Optimálna vlhkosť vzduchu pre ochranu vášho domova

Tento odvlhčovač zaistí každý deň optimálnu úroveň vlhkosti vzduchu, a tým ochráni váš domov proti vlhkosti a plesniam. S domácim odvlhčovačom Intense Dry Compact máte na dosah vysoko výkonného pomocníka na potlačenie vlhkosti s tromi automatickými nastaveniami: 40%, 50% a 60%. Po dosiahnutí zvolenej cieľovej vlhkosti sa odvlhčovač Intense Dry Compact automaticky vypne, takže ho môžete používať bez ďalšieho zoraďovania. Jeho veľkorysá kapacita 16 l vystačí na miestnosti do 87 m3. Zároveň aj filtruje prach, čo je zárukou vyššej kvality vzduchu, stáleho výkonu a dlhšej životnosti odvlhčovača. Je opatrený praktickými špeciálnymi funkciami, ako je funkcia Linen Dry (intenzívne odvlhčovanie pri sušení bielizne). Všetko dopĺňa priehľadná nádržka na vodu, ktorá uľahčuje kontrolu hladiny vody, funkcia automatického vypnutia s kontrolkou upozorňujúcou na naplnenie a kompaktný dizajn s integrovanou rukoväťou pre ľahšie presúvanie.

Technické parametre / porovnanie

Typ produktov Odvlhčovač  
Typ technológie Kompresor  
Para Cold  
Prúdenie vzduchu ÁNO  
Dym CADR NIE  
Prach CADR a pele NIE  
Výstup pary (ml/h) NIE  
Oblasť účinnosti 35 m² / 87 m3  
Objem nádržky na vodu 2.4  L
Čas chodu NIE  
Úroveň hluku 52  dB(A)
Denná odvlhčovacia kapacita 16 l  
Počet rýchlostí 1  
Automatický režim    
Snímače Nie  
Hygrometer    
Nastavenie miery vlhkosti 40%, 50%, 60%  
Vysúšanie Nádržka na vodu a priebežné dopĺňanie  
Ukazovateľ hladiny vody    
Automatické vypnutie    
Vyberateľná nádržka na vodu    
Ovládací panel Elektronický  
Funkcia Turbo pri sušení bielizne    
Prevádzková teplota (min. - max.) 16-35  
Funkcia udržiavania teploty nad bodom mrazu    
Odložený štart NIE  
Rukoväť Sklopiteľné  
Ďalšie priložené príslušenstvo NIE  
Príkon 265  
Iné nie  
Farba biela  
počet filtrov 1  

Dokumentácia

Časté otázky

Zariadenie pred čistením vždy vypnite a odpojte zo siete.
Podstavec prístroja ani napájací kábel a zástrčku neponárajte do vody ani inej tekutiny. Na čistenie zariadenia nepoužívajte čistiace ani odmasťovacie prostriedky.
Je dôležité pravidelne čistiť nádržky s vodou, rozprašovaciu komoru (okolo keramického disku) a prieduchy vzduchu pod zariadením.
Čistenie disku: Pravidelné čistenie keramického disku zamedzuje usadzovaniu vodného kameňa. Nepoužívajte silné alebo obrazívne nástroje, aby sa zamedzilo poškodeniu disku.
Čistenie nádržky s vodou: Odstráňte kazetu proti tvorbe vodného kameňa (v závislosti od modelu) a opláchnite ju vodou, potom umyte nádržku a jej veku mydlovou vodou.
Čistenie rozprašovacej komory: Rozprašovaciu komoru naplňte zmesou vody a octu v rovnakom pomere, nechajte pôsobiť 4 hodiny, potom ju vyprázdnite a komoru opláchnite čistou vodou (poznámka: uistite sa, aby sa voda nedostala do otvoru dúchadla).
Uistite sa, že:
• okolitá teplota nie je príliš nízka,
• nádrž nie je plná,
• výkon zariadenia zodpovedá veľkosti miestnosti.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.