ROWENTA INTENSE DRY COMPACT

INTENSE DRY COMPACT
Odvlhčovač vzduchu Intense Dry Compact 16 L: Zaistenie optimálnej vlhkosti vzduchu v domácnosti

Zaistite optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti pomocou odvlhčovača Intense Dry Compact od spoločnosti Rowenta. Pomocou možnosti výberu jedného z troch nastavení sa dá zabezpečiť automatické vypínanie pre jednoduché použitie. Tento tichý odvlhčovač ponúka veľkorysú kapacitu aj pre veľké miestnosti, vynikajúcu dvojitú filtráciu pre lepší výkon a ďalšie praktické funkcie. Je tak dokonalým pomocníkom, ktorý ochráni váš domov pred vlhkosťou a plesňami.

Referencia : DH4236F0

Odvlhčovač Rowenta Intense Dry Compact: Zaistí každý deň optimálnu úroveň vlhkosti vzduchu, a tým ochráni váš domov pred vlhkosťou a plesňami.

S týmto domácim odvlhčovačom Intense Dry Compact máte na dosah vysoko výkonného pomocníka pre potlačenie vlhkosti s tromi automatickými nastaveniami: 40 %, 50 % a 60 %. Využíva nový 100 % prírodný plyn R290, čím minimalizuje dopad na životné prostredie. Po dosiahnutí zvolenej cieľovej vlhkosti sa odvlhčovač Intense Dry Compact automaticky vypne, takže ho môžete používať bez ďalšieho zoraďovania. Nadštandardná 16-litrová kapacita odvlhčovača pokrýva priestory až do 100 m³, pričom dvojitá filtrácia zachytáva častice až do veľkosti 660 mikrónov a zaisťuje tak dlhodobé odvlhčovanie spolu s filtrovaním alergénov a prachov, ktoré sa vo vlhkom prostredí rýchlejšie množia. Je vybavený praktickými špeciálnymi funkciami, ako je funkcia Linen Dry, ktorá vysuší bielizeň až dvakrát rýchlejšie. Všetko dopĺňa priehľadná nádrž na vodu, ktorá uľahčuje kontrolu hladiny vody, funkcia automatického vypnutia s kontrolkou upozorní na naplnenie, kompaktný dizajn s integrovaným madlom a päť koliesok umožní ľahké presúvanie.

Technické parametre / porovnanie

Typ produktov Odvlhčovač  
Typ technológie Kompresor  
Oblasť účinnosti 100 m³  
Objem nádržky na vodu 2.4  L
Úroveň hluku 54  dB(A)
Denná odvlhčovacia kapacita 16L  
Počet rýchlostí 1  
Automatický režim    
Hygrometer    
Nastavenie miery vlhkosti 40 - 50 - 60%  
Vysúšanie Nádržka na vodu a priebežné dopĺňanie  
Ukazovateľ hladiny vody    
Automatické vypnutie    
Vyberateľná nádržka na vodu    
Funkcia Turbo pri sušení bielizne    
Prevádzková teplota (min. - max.) 16 - 35°  
Funkcia udržiavania teploty nad bodom mrazu    
Kolieska    
Rukoväť Sklopiteľné  
Farba SNEHOVO BIELA  
počet filtrov 2  
Breathe cleaner air during humid days    
Dry your clothes faster    
Remove humidity after a water damage    
Prevent mold and mildew growth    

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Uistite sa, že:
• okolitá teplota nie je príliš nízka,
• nádrž nie je plná,
• výkon zariadenia zodpovedá veľkosti miestnosti.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.