Ponuka

Čo je to záväzok opraviteľnosti15 rokov za primeranú cenu?


Od 1. januára 2022 značka Rowenta rozšírila svoj záväzok k opravitelnosti spotrebičov. Predĺžila dostupnosť náhradnyých dielov z 10 na 15 rokov a uviedla koncept primeranej ceny. Toto sa vzťahuje na už vyrábané a tiež novo uvádzané spotrebiče. V minulom roku (2021), 96% predaných spotrebičov bolo opraviteľných po dobu 10tich rokov.

Čo je opraviteľnosť?

Značka Rowenta po vašom boku...

Naše spotrebiče sú navrhnuté tal, aby sa dali ľahko opraviť, demontovať a znova zložiť.
S viac ako 50 000 položkami sa sklade, robíme všetko pre to, aby sa opravilo len to, čo je nevyhnutné, a za čo najnžšie náklady.

15 rokov opraviteľnosti za primeranú cenu.

Konštruktéri značky Rowenta vyvíjajú spotrebiče na základe spätnej väzby od zákazníkov, preto je možné spotrebiče novej generácie ľahšie zostaviť. Každý nový spotrebič je systematicky analyzovaný, aby sa kvalifikoval pre označenie „15 rokov opraviteľnosti za primeranú cenu".

Značka Rowenta sa zaviazala poskytovať technické náhradné diely pre takmer všetky svoje spotrebiče po dobu 15 rokov od nákupu*.

8,3 milióna náhradných dielov na viac ako 30 000 m² podlahovej plochy

 

Aby bola zaručená maximálna okamžitá dostupnosť, značka Rowenta skladuje náhradné diely na pokrytie potrieb v nadchádzajúcich rokoch, aj pri výrobkoch, ktorých výroba bola ukončená.

Náklady na opravu sú bežne nižšie ako cena výmeny spotrebiča.
Značka Rowenta neustále pracuje na cene náhradných dielov a ponúka opravy na kľúč, a robí tak všetko pre to, aby opravy boli čo najekonomickejšie. Oprava nijako nemení kvalitu výrobku, pretože spotrebiče sú opravené originálnymi náhradnými diely.

* Viac ako 96 % spotrebičov uvedených na európsky trh firmou GROUPE SEB v roku 2021 splnilo 10-ročný záväzok, ktorý platil do 31. decembra 2021 a bol od 1. januára 2022 nahradený 15-ročným záväzkom za primeranú cenu. Náhradné diely môžu byť vyrábané alternatívnymi technologickými postupmi ako je napríklad 3D tlač.

Značka Rowenta kúsok od vás...

Najlepší servis poskytnú profesionáli vyškolení značkou Rowenta, ktorí budú vždy hľadať riešenie, ako predĺžiť životnosť Vášho spotrebiča.
K dispozícii je viac ako 6 200 autorizovaných profesionálnych servisov, ktoré pracujú pre Vás, aby zabezpečili opraviteľnosť produktov po celom svete, bez ohľadu na krajinu nákupu alebo používania.

Kliknite na tlačidlo a vyhľadajte najbližší autorizovaný servis.Náš rozsiahly systém podpory Vám môže pomôcť nájsť riešenie online.

Najdite si svoj autorizovaný servis Často kladené otázky

6 200 autorizovaných
servisov

Opraviteľnosť je jednoduchá

návšteve vami vybraného autorizovaného servisu, vďaka konštrukčnému riešeniu, je možné chybnú časť spotrebiča značky Rowenta rýchlo vymeniť.

Tým je zaistené, že výrobok je možné po záručnej dobe opraviť a používať po mnoho rokov.

Náhradné diely a príslušenstvo pre svoje spotrebiče značky Rowenta je možné tiež nakúpiť priamo online.

Objednať diely
Oprava je snadná

Zakúpte Vaša jednorazová pevná cena opravy bez nepríjemných prekvapení!

Bez ohľadu na vek vášho spotrebiča (do 15 rokov od zakúpenia), za druh požadovanej opravy a diely, ktoré sa majú opraviť, poznáte cenu vopred!

Presná suma a žiadna strata času!

Jedna paušálna sadzba pre každú kategóriu spotrebičov

Ekologickejšie a cenovo dostupnejšie ako úplne nový spotrebič

Vyberiem si svoju jednorazovu pevnú cenu opravu

Zaplatím online

E-mailom dostanem svoj poukaz

Dám opraviť svoj spotrebič

Naďalej využívam výhody svojho spotrebiča
(+ 6-mesačné predĺženie záruky)

Bližšie informácie získate na čísle(+421)232 199 930 (cena hovoru so štandardnou sadzbou) od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00 hodín.

3D tlač na opravu vašich spotrebičov po dlhšiu dobu

Dnes bolo pomocou 3D tlače opravených už viac ako 3 000 spotrebičov. Táto technológia umožňuje rýchlo vyrobiť diel na vyžiadanie, aby sa znížili zbytočné zásoby náhradných dielov a rozšírila sa ich dostupnosť. Všetky 3D tlačené diely prechádzajú špeciálnym kvalifikačným procesom, aby bola zaistená kvalita a trvanlivosť

3D tlač
Uvedomujeme si, že ide o spotrebiče, ktoré si zaslúžia dlhú životnosť
Alain Pautrot - viceprezident pre spokojnosť spotrebiteľov
Pozrite sa na rozhovor
Porovnať