ROWENTA SIGNATURE PRO AC - Promo Collection

SIGNATURE PRO AC - Promo Collection

RÝCHLA A PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU

RÝCHLA A PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU Fén Signature Pro AC zaisťuje rýchle a efektívne výsledky v profesionálnej kvalite a turmalínový povrch produkciou iónov redukuje statickú elektrinu, aby boli vlasy lesklé a ľahko upraviteľné. Tento vysoko výkonný sušič kombinuje AC motor s dlhou životnosťou a vysokú rýchlosť prúdu vzduchu až 100 km/h pre dosiahnutie dokonalého vyfénovania a žiarivého lesku bez zaťaženia a dehydratácie vlasov.

Referencia : CV7811F0

PROFESIONÁLNA SILA A VÝKON S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

Fén Signature Pro AC prináša vynikajúcu úroveň výkonu pre výsledky v profesionálnej kvalite a žiarivý lesk vlasov.

Profesionálny AC motor je zárukou dlhej životnosti a trvanlivosti a vysoká rýchlosť prúdu vzduchu až 100 km/h zaisťuje vysoko efektívne výsledky bez dehydratácie vlasov.

Turmalínový povrch produkciou iónov dosahuje úžasný lesk a ľahko upraviteľné vlasy, pretože redukuje statickú energiu a krepatenie.

Vďaka koncentrátoru s hrúbkou 9 mm, ktorý umožňuje väčšiu presnosť a dokonalú finálnu úpravu do posledného detailu, ponúka fén Signature Pro AC širokú škálu úprav účesu.

Dokonale navrhnutá ergonómia zaisťuje vynikajúci komfort pri používaní a konečný prúd skutočne chladného vzduchu zaistí zafixovanie účesu pre dlhotrvajúce výsledky.

Fén Signature Pro AC: pre kvalitné fénovanie, žiarivý lesk a kvalitné výsledky do posledného detailu.

Technické parametre / porovnanie

Výkon 2200  W
2100  W
Nie je k dispozícii
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti 2  
2  
Nie je k dispozícii
Nastavenie teploty 3  
3  
Nie je k dispozícii
Prúd studeného vzduchu    
   
Nie je k dispozícii
Koncentrátor 1  
1  
Nie je k dispozícii
Rozmer trysky 9  mm
14*81  mm
Nie je k dispozícii
Iónový generátor Not Applicable  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Odoberateľná mriežka    
   
Nie je k dispozícii
Typ motoru AC  
AC  
Nie je k dispozícii
Závesné pútko    
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Voltáž 220-240  V
230  V
Nie je k dispozícii
360° otočný kábel    
   
Nie je k dispozícii
Dĺžka napájacieho kábla 1,8  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Farba Azúrová & Biela  
Biely  
Nie je k dispozícii

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.