ROWENTA X-PERT ESSENTIAL 260 RH7329WO 3 v 1 čierna a ružová Elite

X-PERT ESSENTIAL 260 RH7329WO 3 v 1 čierna a ružová Elite
Výkonný od podlahy až po strop

Udržujte svoj domov neustále čistý vďaka bezkáblovému tyčovému vysávaču X-PERT ESSENTIAL 260. Jedinečná sacia hubica umožňuje vysoký výkon na všetkých typoch podláh vrátane kobercov, a vďaka odnímateľnému ručnému vysávaču ho môžete použiť napríklad aj na nábytku či v aute. Stane sa Vaším každodenným pomocníkom pre výkonné a rýchle upratovanie, dokonca aj na ťažko prístupných miestach.

Referencia : RH7329WO

BEZKÁBLOVÝ TYČOVÝ VYSÁVAČ ROWENTA X-PERT ESSENTIAL: NAJLEPŠÍ KOMPROMIS MEDZI VÝKONOM A VŠESTRANNOSŤOU

Nový bezkáblový tyčový vysávač X-PERT ESSENTIAL 260 Vám umožní poupratovať celý dom s voľnosťou pohybu vlastnou bezkáblovému prístroju. Jedným cvaknutím ho môžete premeniť v ľahký a účinný ručný vysávač pre upratovanie všetkých povrchov, alebo nástroj na vysávanie pavučín a ťažko dostupných priestorov. Jeho jedinečná sacia hubica „POWER SLIM VISION“ so vstavanou motorizovanou turbokefou (až 6500 ot./min.) účinne odstraňuje prach zo všetkých typov povrchov, osvetlenie LED pomáha pri vysávaní slabo osvetlených miest, a plochá hubica umožňuje preniknúť za prachom aj pod nízke kusy nábytku. Vďaka pokročilej cyklónovej technológii, ktorá zaisťuje lepšiu separáciu prachu zo vzduchu, má vždy dostatok výkonu. Aby sa používal ešte ľahšie, je vybavený ergonomickým a ľahko použiteľným spínačom, ktorý si nevyžaduje stále držanie. To všetko poháňa 21,9 V lítium-iónový akumulátor, ktorý umožňuje až 25 minút prevádzky.

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.