ROWENTA AIR FORCE EXTREME POWER PRO

AIR FORCE EXTREME POWER PRO
Výkonný upratovací pomocník vždy po ruke

Air Force Extreme Power Pro je výkonný bezkáblový vysávač, ktorý ponúka optimálne upratovanie a vynikajúci komfort pri používaní. Ide o ultra modernú upratovaciu pomôcku, ktorá obsahuje Li-Ion Pro batériu pre dlhší prevádzkový čas a rýchle dobíjanie, saciu hubicu DELTA Vision s LED osvetlením a aktívnou motorizovanou turbokefou a vysoko výkonnú cyklónovú technológiu.

Referencia : RH8895WO

VYSOKÝ VÝKON S MIMORIADNYM KOMFORTOM

Air Force Extreme Power Pro ponúka vysoký komfort a vynikajúce výsledky. Sacia hubica DELTA s aktívnou motorizovanou turbokefou (až 6200 ot./min.) dopĺňa vysoký výkon cyklónovej technológie Air Force pre mimoriadne dôkladné vysávanie do hĺbky. Unikátna patentovaná trojuholníková sacia hubica je špeciálne navrhnutá tak, aby dosiahla do všetkých kútov a škárok a zaistila maximálne pokrytie i v priestoroch náročných na upratovanie. LED osvetlenie Delta Vision zaisťuje vysokú viditeľnosť i na nízkych a obtiažne dostupných miestach. Špičkové funkcie zaisťujú optimálne upratovanie: Li-Ion Pro batéria s dlhou životnosťou, rýchlym šesťhodinovým dobíjaním a tromi svetelnými indikátormi, ľahko vyprázdňovateľný zásobník na prach, mimoriadne ľahké prevedenie pre ľahšie prenášanie a ergonomický dizajn s vertikálnou parkovacou polohou.

Technické parametre / porovnanie

Výkon
Kategória tyčových vysávačov Tyčový vysávač  
Technológia Cyklónová technológia  
Motorizácia Univerzálny motor  
Počet rychlostí 3  
Typ batérie Lithium ion  
Batérie
Napätie 32.4V  
Spôsob nabíjania Jack konektor  
Ukazovateľ prevádzkovej doby 3  
Sacia hubica
Tvar sacej hubice Delta  
Systém čistenia sacej hubice    
Ergonómia
Parkovacia poloha    
Rukoväť v tvare oka    
Rozmery/hmotnosť
Formát Štandardný  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.