ROWENTA ADVANCER TN5240F1 čierno-strieborný

ADVANCER TN5240F1 čierno-strieborný
Ideálny nástroj pre dokonalý zážitok zo zastrihávania vlasov a fúzov

TN5240F1 nahradzuje TN5240F0. Zastrihávač vlasov Rowenta Advancer kombinuje dokonalé zastrihávanie s dlhodobou výkonnosťou. Ponúka široké možnosti vysoko presných nastavení, spolu so špecializovaným nadstavcom na fúzy, a zaisťuje presné, individuálne výsledky pri úprave vlasov aj fúzov. Zachovajte si svoj dokonalý vzhľad kedykoľvek a kdekoľvek vďaka ultra dlhej výdrži akumulátora 120 minút a vysoko presnej úprave detailov.

Referenčné číslo : TN5240F1

Výhodyproduktu

Zastrihávač Rowenta Advancer: Dokonalý zážitok zo zastrihávania vlasov a fúzov

Dosiahnite dokonalé výsledky zastrihávania vďaka zastrihávaču vlasov Rowenta Advancer. Jeho vysoko kvalitné antikorové čepele s titánovým povrchom pre dlhotrvajúce naostrenie a dokonalý strih jedným pohybom – aj silných, hustých vlasov/fúzov vďaka funkcii turbo. S 29 dĺžkami strihu od 0,5 bez nadstavca a ďalej od 3mm do 30 mm súčasne s nastavením s presnosťou na 1 mm sú výsledky individuálne do detailu. Dokonalý pre strihy aj holenie fúzov vďaka špecializovanému nadstavcu na fúzy s možnosťou nastavenia s presnosťou na 0,5 mm. Tento zastrihávač pre mužov je vybavený lítium-iónovým akumulátorom s dlhodobou životnosťou, ktorý poskytuje až 120 minút bezkonkurenčnú výdrž, súčasne s rýchlym nabíjaním pre maximálne pohodlie. Jeho šikovný displej poskytuje úplný pokoj, voľba pre použitie s káblom/bez kábla zaisťuje úžasnú pohodu bez stresu. S kompaktným, moderným dizajnom, spolu s omývateľnými čepeľami pre dokonalú hygienu prichádza samoostriaci zastrihávač vlasov a fúzov s praktickým sáčkom pre ľahké skladovanie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Nastavenie rýchlosti 2  
Turbo rýchlosť    
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Vlasy + brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Typ nadstavca na vlasy Nastaviteľný  
Počet nadstavcov na vlasy 2  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých vlasov 29  
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 29  
Prevádzková doba 120 min.  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LCD  
Skladovanie Vanity  
Technické špecifikácie
Farba Čierna/strieborná  
Napätie 100-240  V
   
   
   
   
   
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.