FORMULA ONE BY ROWENTA Zastrihávač Rowenta Formula 1® TN524MF0

Zastrihávač Rowenta Formula 1® TN524MF0
Ideálny partner pre dokonalý zážitok zo zastrihávania

Formula 1® Zastrihávač vlasov Rowenta TN524MF0 kombinuje dokonalé zastrihávanie a dlhodobý výkon. Ponúka širokú škálu veľmi presných nastavení spolu so špeciálnym hrebeňovým nadstavcom na bradu, ktorý zabezpečí presné a prispôsobené výsledky pre tvarovanie vlasov a brady. Uchovajte svoj perfektný vzhľad vždy a kdekoľvek vďaka výnimočne dlhej životnosti batérie a presnému tvarovaniu detailov.

Referenčné číslo : TN524MF0

Výhodyproduktu

Formula 1® Zastrihávač vlasov Rowenta TN524MF0: dokonalý výkon pri zastrihávaní

Vychutnajte si pohodlné zastrihávanie pomocou zastrihávača vlasov Formula 1® Rowenta TN524MF0. Jeho vysokokvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele majú titánovú povrchovú úpravu pre dlhodobú ostrosť a dokonalé zastrihávanie jedným ťahom, vďaka funkcii turbo si poradia i s veľmi hustými vlasmi alebo bradou. Prispôsobte si výsledky do najmenších detailov so 29 dĺžkami zastrihávania, od 0.5 mm do 30 mm, s presnosťou na 1 mm. Ideálny na zastrihávanie vlasov a chĺpkov s nasadeným hrebeňovým nadstavcom na fúzy s presnosťou 0.5 mm. Tento zastrihávač sa dodáva s lítiovo-iónovou batériou s dlhou prevádzkovou výdržou, ktorá ponúka až 120 minút bezkonkurenčnej výdrže batérie a funkciu rýchleho nabíjania pre ešte väčšie pohodlie. Inteligentný indikátor stavu batérie vám poskytne istotu a možnosť použitia s káblom či bez neho ešte viac zjednodušuje používanie. Elektrický strihač vlasov Rowenta Advancer má kompaktný a moderný dizajn s umývateľnými čepeľami pre dokonalú hygienu a obsahuje praktické puzdro pre jednoduché odkladanie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Rýchlosť motoru (ot/min) 6500  
Nastavenie rýchlosti 2  
Turbo rýchlosť    
PRESNOSŤ
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Vlasy + brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Šírka čepele na zastrihávanie vlasov 42  mm
Typ nadstavca na vlasy Nastaviteľný  
Počet nadstavcov na vlasy 2  
Nadstavec na vlasy - krok nastavenia 1  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých vlasov 29  
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 1 až 15 mm  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 29  
1  
Počet batérií 1  
Prevádzková doba 120 min  
Čas dobíjania 1h30  h
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LCD  
Skladovanie Vanity  
Technické špecifikácie
Napätie 100-240  V
   
   
   
   
   
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.