ROWENTA Zastrihávač Rowenta Trim&Style Easy 11 v 1 TN9110F4

Zastrihávač Rowenta Trim&Style Easy 11 v 1 TN9110F4
11V1 OPTIMÁLNA UNIVERZÁLNOSŤ

Udržujte dokonalý vzhľad svojich vlasov, fúzov, tváre a tela s multifunkčným zastrihávačom Trim & Style. Tento zastrihávač má vysokorýchlostný motor a čepele s titánovým povrchom a poskytuje tak dokonalé zastrihnutie jedným ťahom, zatiaľ čo technológia zastrihávania Wet & Dry umožňuje praktické zastrihávanie a holenie, aj v sprche, a umožňuje lepšiu hygienu. 

Referenčné číslo : TN9110F4

Výhodyproduktu

ZASTRIHÁVAČ ROWENTA TRIM&STYLE: KOMFORT, EFEKTIVITA A PRECÍZNE VÝSLEDKY

Zastrihávač Trim & Style vyhovie všetkým vašim potrebám pri úprave vlasov a fúzov. Účinne zastrihuje jedným ťahom vďaka vysokorýchlostnému motoru a dlhotrvácnej čepeli s titánovým povrchom, zatiaľ čo celkovo 26 nastavení, od 0,5 do 18 mm, zaistí dokonalú úpravu vašich vlasov a fúzov. Tento zastrihávač je vybavený lítiovo-iónovou batériou s nepretržitým výkonom až 120 minút, má funkciu rýchleho 90-minútového dobitia pre maximálnu praktickosť.  Je kompaktný a 100% vodotesný. Odnímateľné čepele zaisťujú jednoduché čistenie a dokonalú hygienu, zatiaľ čo praktický obal slúži na jednoduché skladovanie a prenášanie. 

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Typ motora DC Motor  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Vlasy + brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Šírka čepele na zastrihávanie vlasov 42  mm
Typ nadstavca na vlasy Pevný  
Počet nadstavcov na vlasy 6  
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 32  mm
Typ nástavca na fúzy Fix  
trojdňové strnisko    
Nástavec na fúzy - krok nastavenia 1  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 3-7/8-12  
2  
Počet batérií 1  
Prevádzková doba 120 min  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Skladovanie Puzdro  
Technické špecifikácie
Farba Čierna / strieborná  
Voltage 100-240  V
   
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Typ zástrčky EUR  
Odnímateľný kábel    

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.