FORMULA ONE BY ROWENTA Zastrihávač Rowenta Formula 1®TN604MF0

Zastrihávač Rowenta Formula 1®TN604MF0
Zastrihávanie, tvarovanie a holenie s maximálnym komfortom

S hybridným zastrihávačom brady Formula 1® Rowenta TN604MF0 bude vaša brada vyzerať každý deň rovnako elegantne. Univerzálny vodotesný nástroj 3v1 na zastrihávanie, tvarovanie a holenie* tváre i tela. Jeho samoostriace čepele sa nikdy nemusia vymieňať, čo zaručuje vynikajúcu účinnosť a presné zastrihávanie jedným ťahom. Doplnok pre pohodlné holenie, ktorý je súčasťou tohto zastrihávača, zároveň poskytuje väčšiu ochranu a znižuje riziko podráždenia pokožky. Prístroj sa dokonale hodí aj na tie najhustejšie fúzy a bradu a batéria má výdrž až 2 mesiace bez nabíjania**, takže sa skvele hodí na perfektný styling brady. * Neholí tak nahladko ako klasický holiaci strojček, takže nehrozí podráždenie pokožky. ** Pri 5-minútovom holení trikrát týždenne

Referenčné číslo : TN604MF0

*Neholí tak tesne pri pokožke ako bežný holiaci strojček, takže pokožku nedráždi a zanecháva na nej príjemný pocit. **Nie je určený na citlivú pokožku v oblasti plaviek a v podpazuší.

Výhodyproduktu

Formula 1® Hybridný zastrihávač brady Rowenta TN604MF0

Perfektne zastrihnuté fúzy vyžadujú ostré čepele, a preto sú hybridné zastrihávače brady Formula 1® Rowenta TN604MF0 vybavené samoostriacimi čepeľami so 100 % antikorovým titánovým povrchom, takže ich nikdy nie je potrebné vymieňať. Tento všestranný pánsky zastrihávač 3v1 vám umožní zastrihávať, tvarovať a holiť* pre prispôsobený styling deň čo deň pri akejkoľvek dĺžke brady a fúzov, a to vďaka piatim doplnkovým hrebeňovým nadstavcom (1, 2, 3, 5 a 6 mm). Nadstavec na komfortné holenie poskytuje lepší sklz holiaceho strojčeka s menším rizikom podráždenia. Prístroj je vhodný na tvár i na telo**. Ponúka presné zastrihnutie jedným ťahom, vynikajúcu výdrž batérie až 120 minút a tiež funkciu rýchleho dobitia za 90 minút, takže sa na neho môžete úplne spoľahnúť! Zastrihávač brady je moderný, ergonomický a kompaktný, 100 % vodotesný, takže sa skvele hodí i na použitie v sprche, tiež je vybavený prostišmykovou rukoväťou, ktorá umožní ľahšiu manipuláciu aj v mokrých podmienkach. * Neholí tak nahladko ako klasický holiaci strojček, takže nehrozí podráždenie pokožky. **Nie je určený pre citlivú oblasť slabín a podpazušia

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Typ nadstavca na vlasy Pevný  
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 32  mm
Typ nástavca na fúzy Fix  
trojdňové strnisko    
Nástavec na fúzy - krok nastavenia 1  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 6  
5  
Men  
Prevádzková doba 120 min  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Skladovanie Puzdro  
Technické špecifikácie
Napätie 100-240  V
Ďalšie priložené príslušenstvo Silikónový hrebeňový nadstavec  
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky Čierna  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.