ROWENTA SIGNATURE PRO AC CV7840F0

SIGNATURE PRO AC CV7840F0
RÝCHLA A PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU

Rýchla a profesionálna úprava účesu

Fén Signature Pro AC prináša výsledky profesionálnej kvality rýchle a účinne vďaka profesionálnemu AC motoru, generátoru iónov, ktorý redukuje statickú elektrinu, pre hladké, zdravo vyzerajúce a ľahko upraviteľné vlasy obohatené žiarivým leskom. Tento vysoko výkonný fén kombinuje AC motor s dlhou životnosťou a vysokú rýchlosť prúdu vzduchu až 100 km/h.

Referenčné číslo : CV7840F0

FÉN ROWENTA SIGNATURE PRO AC: PROFESIONÁLNA SUŠIACA SILA SA SNÚBI S DOKONALÝM LESKOM

Fén Signature Pro AC prináša vynikajúci výkon pre výsledky v profesionálnej kvalite a žiarivý lesk vlasov. Generátor iónov vytvára hebké, lesklé a ľahko upraviteľné vlasy, pretože redukuje statickú energiu a krepatenie. Profesionálny AC motor je zárukou dlhej životnosti a trvanlivosti a vysoká rýchlosť prúdu vzduchu až 100 km/h zaisťuje vysoko efektívne výsledky bez dehydratácie vlasov. 3 nástavce príslušenstva ponúkajú širokú škálu úprav účesu: ultra tenký 7 mm koncentrátor a tenký 9 mm koncentrátor poskytuje lepšiu presnosť pri tvarovaní vlasov do posledného detailu, difúzer vytvára prirodzený objem a vykresľuje pramene vlnitých vlasov. Naviac precízne navrhnutá ergonómia pre ľahké držanie a funkcia finálneho studeného vzduchu, ktorý zafixuje účes na dlhú dobu. Fén Signature Pro AC: kvalitný účes s oslnivým leskom.

Technické parametre / porovnanie

Ionizátor    
Napätie 220-240  V
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Typ difuzéru Statický  
   
Príslušenstvo 1 6  
Príslušenstvo 2 9  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.