ROWENTA SIGNATURE PRO AC MOSAIC COLLECTION CV7825F0

SIGNATURE PRO AC MOSAIC COLLECTION CV7825F0
Rýchly styling v profesionálnej kvalite

Fén na vlasy Rowenta Signature Pro AC ponúka skvelé výsledky pri fénovaní vďaka AC motoru profesionálnej kvality, ktorý zaručuje dlhodobý výkon a profesionálny prúd vzduchu vhodný na styling pomocou kefy. Doprajte si kompletné riešenie – od príkonu 2100 W, ktorý ženie vzduch vysokou rýchlosťou pre rýchle fénovanie, až po úctyhodný rad funkcií pre ľahké dosiahnutie dokonalých výsledkov.

Referencia : CV7825F0

Výhodyproduktu

Fén na vlasy Rowenta Signature Pro AC s profesionálnym AC motorom pre precízne fénovanie aj hustých a nepoddajných vlasov

Fén na vlasy Rowenta Signature Pro AC je vybavený vysoko odolným AC motorom s dlhodobým výkonom v profesionálnej kvalite, a je tak ideálnym riešením pre ľahké a rýchle každodenné fénovanie, ideálne pre husté vlasy a styling pomocou guľatej kefy. AC motor profesionálnej kvality s príkonom 2100 W ponúka mimoriadne rýchle fénovanie a dlhé roky spoľahlivej prevádzky. K dispozícii je šesť nastavení rýchlosti/teploty pre dokonalú úpravu účesu. Koncentrátor fénu zaručuje úplnú presnosť a dokonalú konečnú úpravu, difuzér zase zväčšuje objem hneď od korienkov, a dokáže vykúzliť krásne kučery. Každodenné fénovanie uľahčujú funkcie ako vylepšený ergonomický dizajn a kábel s dĺžkou 1,8 m. Vďaka funkcii studeného vzduchu, ktorý zafixuje účes a dodá mu na trvanlivosti, predstavuje fén Signature Pro AC kompletné riešenie na úpravu vlasov.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2100  W
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Rozmer koncentrátora 9  mm
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru AC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,80  m
Farba Biela a strieborná  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.