ROWENTA INSTANT SOFT COMPACT EP9604F0

INSTANT SOFT COMPACT EP9604F0
VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY PO PRVOM POUŽITÍ.* DLHODOBÁ EPILÁCIA PRE HLADŠIU POKOŽKU UŽ OD PRVÉHO OŠETRENIA.  

DLHODOBÉ ODSTRAŇOVANIE CHĹPKOV PRE HLADŠIU POKOŽKU Instant Soft Compact je prístroj určený na dlhodobé odstraňovanie chĺpkov využívajúci technológiu Intense Pulsed Light. Jej koncentrovaný svetelný lúč a polohovací valček umožňujú dosahovať viditeľné výsledky a dlhodobé jednotné odstránenie chĺpkov už pri prvom použití*. Produkt zahŕňa štyri vymeniteľné a vzájomne zameniteľné lampy v štyroch farbách. Skvelo sa hodí na použitie všetkými členmi rodiny a priateľmi a je ideálny na dlhodobé používanie. Vďaka piatim úrovniam intenzity prispôsobeným rôznym odtieňom pleti prináša maximálnu bezpečnosť, ktorú zaisťuje UV filter a detektory farby kože a kontaktu s kožou.     *Externý test z mája 2015 vykonaný na 30 používateľkách  

Referenčné číslo : EP9604F0

*Externý test z mája 2015 vykonaný na 30 používateľkách

IPL EPILÁTOR INSTANT SOFT CONTACT: INOVÁCIA NA BEZPEČNÉ A EFEKTÍVNE ODSTRÁNENIE CHĹPKOV S DLHODOBÝM EFEKTOM

Instant Soft Compact predstavuje inteligentné a bezpečné riešenie na dlhodobé odstraňovanie chĺpkov pomocou koncentrovaných svetelných lúčov. So štyrmi vymeniteľnými lampami s výkonom 75 000 zábleskov* sa dokonale hodí na zdieľanie v rámci rodiny alebo s priateľmi. Naviac sú lampy vymeniteľné, vďaka čomu je epilátor Instant Soft Compact ideálny na dlhodobé používanie. Jeho technológia Pro-Precision pomocou unikátneho polohovacieho valčeka zaisťuje, aby nedošlo k vynechaniu žiadneho miesta, a bráni dvojitému ošetreniu tej istej oblasti, čím významne znižuje riziko nadmerného pôsobenia tepla na pokožku. K ďalším bezpečnostným funkciám patrí detektor kontaktu s pokožkou, ktorý zablokuje svetelný pulz, ak zariadenie nie je v styku s pokožkou, a inteligentný detektor farby pokožky, ktorý zablokuje svetelný pulz na príliš tmavej pokožke. S piatimi variantami nastavenia podľa rôznych tónov pleti a kompaktnými rozmermi je Instant Soft Compact stelesnením inovačnej technológie. Výsledkom je precízna a efektívna epilácia pre hladkú pokožku. *závisí od použitia

Technické parametre / porovnanie

VÝKON
Veľmi výkonné lampy 4*75K  
Veľkosť okienka 3cm²  
Intenzita svetla 5J/cm²  
Kompatibilita fototypu I-IV  
Stupeň intenzity 1-5  
BEZPEČNOSŤ
Detektor odtieňa pokožky    
Snímač kontaktu s pokožkou    
Integrovaný UV filter    
POHODLIE
Vymeniteľná lampa    
Automatický režim impulzov - priebežný    
Bodový režim impulzov    
Dĺžka procedúry 3,5,8,20 min  
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Napätie 100-240  V

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne.

Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.

Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Mali by ste podstúpiť ošetrenie každé dva týždne od štyroch do šiestich sedení (dva až tri mesiace), potom raz za mesiac od dvoch do štyroch sedení (v závislosti od opätovného zarastania).
Potom môžu byť potrebné udržiavacie sedenia na základe rozloženia chĺpkov až do úplnej straty ochlpenia.
Ošetrenie by sa malo vykonávať len na oholenej pokožke, nie na epilovanej pokožke (nepoužívajte odstraňovanie voskom ani epilátorom − korienok musí byť prítomný).
Rovnakú oblasť nemôžete ošetriť viac ako raz za týždeň.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Skontrolujte, či je celý povrch lampy v kontakte s pokožkou.
Farba pokožky je príliš tmavá a prístroj sa automaticky prepol do bezpečnostného režimu.
Skontrolujte, či je žiarovka v prístroji správne namontovaná. Ak je, potom je žiarovka vypálená a musí sa vymeniť.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Prístroj môžete použiť na nohy, podpazušie, ruky, oblasť bikín, ale nie na krku, tvári ani na bradavkách.
Dlhotrvajúce výsledky sa dosiahnu po 12 až 18 mesiacoch, v závislosti od úrovne rozloženia chĺpkov. Niekedy sú časom potrebné opravné ošetrenia.
Naše prístroje sú vybavené viacerými bezpečnostnými mechanizmami: detektor sfarbenia pokožky, detektor kontaktu, UV filter na oči atď. Boli testované pod dermatologickým dohľadom a spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy.
Laserové zariadenia nefungujú pri ryšavých, bielych, šedivých a plavých chĺpkoch, keďže neobsahujú dostatok melanínu.
Laserové zariadenia sú vhodné pre fototypy 1 až 5, okrem čiernej alebo veľmi tmavej pokožky.
Nie, je to kontraindikované. Poraďte sa so svojím lekárom.
Áno, vyvarujte sa laserovému odstraňovaniu chĺpkov počas liečby. Po ukončení liečby musíte počkať dva mesiace. Poraďte sa so svojím lekárom.
Nie. Piercing odstráňte z ošetrovanej oblasti a tetovania, materské znamienka, pehy a znamienka krásy zakryte náplasťou či nepriesvitnou bielou páskou.
Počas ošetrenia sa nevystavujte slnečnému žiareniu, UV žiareniu alebo používajte samoopaľovací krém. Pokožku nesmiete vystavovať priamemu slnečnému žiareniu bez ochrany na viac ako 15 minút alebo viac ako na hodinu v tieni. Chráňte sa opaľovacím krémom s faktorom 30 počas celého ošetrenia a aspoň počas následných dvoch mesiacov.
Pokožka nesmie byť poškodená (bez ekzému, psoriázy, vitiligo atď.) a pred ošetrením sa nesmie vystavovať slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu počas aspoň štyroch týždňov. Nesmie mať nanesený samoopaľovací krém.