ROWENTA INSTANT SOFT COMPACT 300K Flashes

INSTANT SOFT COMPACT 300K Flashes
VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY PO PRVOM POUŽITÍ.* DLHODOBÁ EPILÁCIA PRE HLADŠIU POKOŽKU UŽ OD PRVÉHO OŠETRENIA.  

Instant Soft Compact is a semi-definitive hair removal device featuring Intense Pulsed Light Technology. Its concentrated light beam and exclusive spacing roll provide visible results, for uniform and long-lasting hair removal at the first session*. Featuring four replaceable, interchangeable lamps in different colors, it is perfect for sharing between family and friends and ideal for long-term use. With five distinct intensity levels adapted to various skin tones, it provides maximum safety thanks to a uv filter and skin-color and skin-contact detectors.

 * External test May 2015 on 30 users

Referencia : EP9603F0

*Externý test z mája 2015 vykonaný na 30 používateľkách

INNOVATION FOR SAFE, EFFECTIVE AND LONG-LASTING DEPILATION

Instant Soft Compact is the smart, safe answer to semi-definitive hair removal using concentrated beams of light. Featuring four interchangeable lamps boasting 75,000 flashes* each, it is perfect for sharing between family and friends. In addition, the lamps are replaceable, making Instant Soft Compact ideal for long-term use. Its pro-precision technology using the exclusive spacing roll ensures no area is missed and prevents flashing the same area twice, thereby greatly reducing the risk of burning. Further safety features include a skin-contact detector, which blocks the light pulse when the device is not in contact with the skin, and a smart skin-color detector, which blocks the light pulse when skin is too dark. With five different settings adapted to various shades of skin and compact dimensions, Instant Soft Compact is the epitome of innovative technology. The result is precise, effective depilation for smoother skin. *depending on usage

Technické parametre / porovnanie

VÝKON
Patentovaný Pro-Precision systém pre 100% pokrytie pokožky    
Veľmi výkonné lampy 4*75K  
Veľkosť okienka 3cm²  
Intenzita svetla 5J/cm²  
Kompatibilita fototypu I-IV  
Stupeň intenzity 1-5  
BEZPEČNOSŤ
Detektor odtieňa pokožky    
Snímač kontaktu s pokožkou    
Integrovaný UV filter    
PRÍSLUŠENSTVO
Počet nadstavcov 4  
Lampy 4  
POHODLIE
Vymeniteľná lampa    
Automatický režim impulzov - priebežný    
Bodový režim impulzov    
Dĺžka procedúry 3,5,8,20min  
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Napájací zdroj Sieť  
Napätie 100-240  V
Príkon 36  W
Dĺžka prívodného kábla 1.8  m
Farba white+purple  

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne.

Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.

Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Mali by ste podstúpiť ošetrenie každé dva týždne od štyroch do šiestich sedení (dva až tri mesiace), potom raz za mesiac od dvoch do štyroch sedení (v závislosti od opätovného zarastania).
Potom môžu byť potrebné udržiavacie sedenia na základe rozloženia chĺpkov až do úplnej straty ochlpenia.
Ošetrenie by sa malo vykonávať len na oholenej pokožke, nie na epilovanej pokožke (nepoužívajte odstraňovanie voskom ani epilátorom − korienok musí byť prítomný).
Rovnakú oblasť nemôžete ošetriť viac ako raz za týždeň.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Skontrolujte, či je celý povrch lampy v kontakte s pokožkou.
Farba pokožky je príliš tmavá a prístroj sa automaticky prepol do bezpečnostného režimu.
Skontrolujte, či je žiarovka v prístroji správne namontovaná. Ak je, potom je žiarovka vypálená a musí sa vymeniť.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Prístroj môžete použiť na nohy, podpazušie, ruky, oblasť bikín, ale nie na krku, tvári ani na bradavkách.
Dlhotrvajúce výsledky sa dosiahnu po 12 až 18 mesiacoch, v závislosti od úrovne rozloženia chĺpkov. Niekedy sú časom potrebné opravné ošetrenia.
Naše prístroje sú vybavené viacerými bezpečnostnými mechanizmami: detektor sfarbenia pokožky, detektor kontaktu, UV filter na oči atď. Boli testované pod dermatologickým dohľadom a spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné predpisy.
Laserové zariadenia nefungujú pri ryšavých, bielych, šedivých a plavých chĺpkoch, keďže neobsahujú dostatok melanínu.
Laserové zariadenia sú vhodné pre fototypy 1 až 5, okrem čiernej alebo veľmi tmavej pokožky.
Nie, je to kontraindikované. Poraďte sa so svojím lekárom.
Áno, vyvarujte sa laserovému odstraňovaniu chĺpkov počas liečby. Po ukončení liečby musíte počkať dva mesiace. Poraďte sa so svojím lekárom.
Nie. Piercing odstráňte z ošetrovanej oblasti a tetovania, materské znamienka, pehy a znamienka krásy zakryte náplasťou či nepriesvitnou bielou páskou.
Počas ošetrenia sa nevystavujte slnečnému žiareniu, UV žiareniu alebo používajte samoopaľovací krém. Pokožku nesmiete vystavovať priamemu slnečnému žiareniu bez ochrany na viac ako 15 minút alebo viac ako na hodinu v tieni. Chráňte sa opaľovacím krémom s faktorom 30 počas celého ošetrenia a aspoň počas následných dvoch mesiacov.
Pokožka nesmie byť poškodená (bez ekzému, psoriázy, vitiligo atď.) a pred ošetrením sa nesmie vystavovať slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu počas aspoň štyroch týždňov. Nesmie mať nanesený samoopaľovací krém.