ROWENTA EASY TOUCH EP1120F0 fialová

EASY TOUCH EP1120F0 fialová
ĽAHKÁ CESTA K HLADKEJ POKOŽKE NA CELÉ TÝŽDNE, S NÁSTAVCOM PRE ZAČIATOČNÍKOV

Objavte jednoduché riešenie pre dlhodobo hladkú pokožku – s epilátorom Rowenta Easy Touch. Jeho vyspelá technológia zaisťuje ľahké odstraňovanie chĺpkov a zamatovo hladkú pokožku až po dobu 4 týždňov. Dvojrýchlostné prevedenie, ergonomický design a príslušenstvo vhodné aj pre začiatočníkov umožňujú bez ťažkostí ošetriť aj ťažko prístupné a najcitlivejšie miesta.

Referencia : EP1120F0

EPILÁTOR ROWENTA EASY TOUCH: OPTIMÁLNE VÝSLEDKY UŽ NA PRVÝKRÁT

Účinná epilácia už na prvýkrát s Rowenta Easy Touch pre zamatovo hladkú pokožku po dobu až 4 týždňov. Vysoko výkonná epilačná technológia sa skvelo hodí aj pre začiatočníkov. Využíva precízne pinzety, ktoré odstránia aj tie najkratšie chĺpky (0,5 mm) aj s korienkami bez toho, aby ich pretrhli. Systém navádzania chĺpkov do pinziet zaisťuje optimálnu účinnosť. Epilátor sa ďalej vyznačuje veľkou aktívnou epilačnou plochou, ktorá umožňuje jediným ťahom odstrániť maximum chĺpkov. Vďaka kompaktnému ergonomickému designu sa ľahko dostanete aj do najťažšie prístupných miest. Jeho dvojrýchlostné nastavenie umožňuje jemnejšiu alebo rýchlejšiu epiláciu. To všetko skvelo dopĺňa príslušenstvo vhodné pre začiatočníkov, vďaka ktorému používateľ drží produkt v správnej polohe a dosiahne maximálnu účinnosť, ľahšiu epiláciu a optimálne výsledky už na prvýkrát.

Technické parametre / porovnanie

Veľmi presná epilácia od 0.5 mm    
Počet pinziet 24  
Počet rýchlostí 2  
Non-Stop neklesajúca účinnosť    
Veľký aktívny povrch    
Systém pre navádzanie chĺpkov do pinziet    
Patentovaná technológia Classical  
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Hygienické pinzety z nehrdzavejúcej ocele    
Počet nadstavcov 1  
Čistiaca kefka    
Púzdro    
Ďalšie priložené príslušenstvo Príslušenstvo pre začiatočníkov  
Oblasť použitia Nohy a telo  
Napájací zdroj Sieť  
Napätie 220-240  V
Príkon 4.8  W
Dĺžka prívodného kábla 2  m
Farba Tmavo ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne. Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí. Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.
Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.