ROWENTA POWERLINE

POWERLINE

RÝCHLE A ĽAHKÉ SUŠENIE VLASOV

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ PRE ULTRA RÝCHLE FÉNOVANIE Powerline je vysoko účinný fén, ktorý ponúka rýchle a ľahké výsledky a pomôže vám dosiahnuť dokonalý vzhľad za minimum času. Nastavenie troch rýchlostí/teplôt umožňuje úplnú kontrolu, príkon 2200 W ponúka účinné sušenie a prúd chladného vzduchu účes zafixuje, aby vydržal perfektný po dlhú dobu.  

Referencia : CV4923F0

ĽAHKÉ A ÚČINNÉ FÉNOVANIE ZA MINIMUM ČASU

Vďaka fénu Powerline, ktorý ponúka rýchle sušenie vlasov bez námahy, máte ľahkú a efektívnu úpravu účesu na dosah ruky.

Tento vysoko výkonný fén je vybavený príkonom 2200 W pre maximálnu účinnosť fénovania.

Tri stupne nastavenia rýchlosti/teploty vám umožňujú upravovať prúd vzduchu a teplotu pre plnú kontrolu počas fénovania.

Koncentrátor zaistí vysoko precízne detaily a dokonalú finálnu úpravu s prúdom chladného vzduchu, ktorý výsledný účes zafixuje v požadovanom tvare, aby vydržal celý deň.

Celú ponuku fénu Powerline rozširujú i veľmi praktické funkcie: odnímateľná mriežka pre ľahké čistenie a dlhšiu životnosť, dlhý prívodný kábel pre väčšie pohodlie pri používaní a závesné pútko na praktické odkladanie.

Technické parametre / porovnanie

Výkon 2200  W
2100  W
2100  W
Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti / teploty 3  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Prúd studeného vzduchu    
   
   
Nie je k dispozícii
Koncentrátor 1  
1  
1  
Nie je k dispozícii
Odoberateľná mriežka    
   
   
Nie je k dispozícii
Typ motoru DC  
DC  
DC  
Nie je k dispozícii
Závesné pútko    
   
   
Nie je k dispozícii
Voltáž 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Nie je k dispozícii
Dĺžka napájacieho kábla 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Farba Čierny  
Čierna a Ružová  
Azúrová & Biela  
Nie je k dispozícii

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.