ROWENTA FOR ELITE FLOWER LOVE

FLOWER LOVE

Nádherne hladké nohy ľahko a za chvíľočku

Flower Love je riešením pre hodvábne hladkú pokožku na tvári i na tele. 24 špeciálne navrhnutých pinziet zaistí účinnú epiláciu a odstráni i tie najkratšie chĺpky od korienkov. Dokonalým pomocníkom je nadstavec pre zvlášť precízne ošetrenie, ktorý zaistí jemnú a ultra rýchlu epiláciu tváre a je ideálny pre oblasť medzi obočím a nad hornou perou.

Referencia : EP2832F0

ULTRA HLADKÁ EPILÁCIA TVÁRE I TELA

Epilátor Flower Love kombinuje rýchle odstraňovanie chĺpkov s mimoriadnou precíznosťou v štýlovom kvetinovom prevedení.

Vďaka 24 špeciálne navrhnutým pinzetám budú i tie najkratšie chĺpky odstránené už od korienkov.

Súčasne nadstavec pre precíznu epiláciu efektívne zacieli na chĺpky medzi obočím a nad hornou perou pre hodvábnu hladkosť pokožky.

Dve nastavenia rýchlosti prístroja sa dokonale prispôsobia krivkám tela i tváre a masážne guľôčky znížia citlivosť pokožky.

Všetko dopĺňa nadstavec pre začiatočníkov, ktorý pomáha nastaviť prístroj do ideálneho uhla pre optimálne výsledky, ako i odnímateľná a umývateľná hlava pre zvýšenú hygienu a ľahké čistenie.

Technické parametre / porovnanie

Veľmi presná epilácia <0.5 mm    
   
   
Pinzeta 24  
24  
24  
Nastavenie rýchlostí 2  
2  
2  
Technológia holiacej hlavy Classical  
Classical  
Classical  
Dermatologicky testovaná pinzeta    
   
   
Nástavce 2  
2  
1  
Holiaca hlava    
   
   
Príslušenstvo pre presný výsledok    
   
   
Príslušenstvo pre začiatočníkov    
Nie je k dispozícii    
Ďalšie obsiahnuté príslušenstvo Kefka  
Kefa  
Kefa  
Zóny Legs, Body and Face   
Legs, Body and Face   
Legs, Body and Face   
Odnímateľná hlava    
   
   
Umývateľná hlava    
   
   
Napájací zdroj Mains  
Mains  
Mains  
Voltáž 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Výkon 4,8  W
4,8  W
4,8  W
Dĺžka napájacieho kábla 2  m
2  m
2  m
Farba Čierna a ružová  
Biela + Zelená  
Biela + Ružová  

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne. Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí. Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.
Nie. Prístroj sa nesmie používať na tvári, poškodenej, spálenej alebo podráždenej pokožke, v citlivých partiách (kŕčové žily, materské znamienka atď.), alebo ak trpíte kožným ochorením (ako napríklad ekzém, zápaly, akné atď.).
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.