ROWENTA AIR FORCE 360 RH9079WO

AIR FORCE 360 RH9079WO
vysoká výkonnosť na všetkých podlahách

Každodenné vysávanie je najlepší spôsob, ako dosiahnuť dokonale upratanú domácnosť. Aby túto činnosť čo najviac uľahčila, uvádza značka Rowenta AIR FORCE™ 360, bezkáblový tyčový a súčasne i ručný vysávač; tento model „všetko v jednom“ sa doma rýchlo stane vaším každodenným pomocníkom. Je ľahký a mimoriadne výkonný a môže sa denne používať na odstraňovanie prachu aj z tých najmenej dostupných miest.

Referencia : RH9079WO

Výhodyproduktu

VÝKONNOSŤ, VŠESTRANNOSŤ A PRAKTICKOSŤ, VŠETKO V JEDNOM

Víta vás generácia tyčových vysávačov 2.0 Tento bezkáblový vysávač typu „všetko v jednom“ ponúka všestranné funkcie odstraňovania prachu pre celú vašu domácnosť. Jediným cvaknutím sa táto vysoko výkonná upratovacia pomôcka zmení na mimoriadne účinný ručný prístroj, ktorý zaistí prístup do každého kúta aj škáry, alebo na nástroj na upratovanie vo výškach. Motorizovaná sacia hubica (až 6500 ot./min.) zvláda s optimálnymi výsledkami všetky druhy podláh a pokročilá cyklónová technológia Air Force zaisťuje vysoko účinnú filtráciu a dlhodobý výkon. Malá kefa Mini Electrobrush špeciálne navrhnutá pre majiteľov domácich miláčikov umožňuje odstraňovanie zvieracích chlpov. To všetko s komfortom bezkáblového vysávača napájaného batériou Li-Ion 21,9 V, ktorá umožňuje až 20 minút upratovania.*

* V polohe „štandard“

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.