ROWENTA Explorer Serie 40 – Animal + Connect RR7267WH

Explorer Serie 40 – Animal + Connect RR7267WH
Vydajte sa do boja proti zvieracím chlpom

S robotickým vysávačom Rowenta Explorer Serie 40 získate skvelého pomocníka, ktorý si ľahko poradí so zvieracími chlpmi a poupratuje vašu domácnosť bez toho, aby ste museli pohnúť prstom! Systém Aqua Power počas vysávania hneď aj utiera podlahu, takže ponúka skutočný efekt 2 v 1 a dokonalý výsledok! Vysoko účinná kefa Animal Turbo ľahko vysaje zvieracie chlpy aj veľké chuchvalce prachu, a výrazne tak uľahčuje starostlivosť o domácnosť. Pomocou magnetickej pásky môžete doma označiť určité zóny, aby sa robot nedostal tam, kam nechcete. Mimoriadne presný navigačný systém Smart Discovery 2.0 zároveň umožňuje pokrytie celej domácnosti. Okrem toho je ovládanie prístroja veľmi intuitívne a ľahké: jednoducho sa pripojte k aplikácii a ovládajte robota kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Je kompatibilný dokonca aj s virtuálnymi asistentmi s hlasovým ovládaním, takže môžete upratovanie domácnosti kompletne zveriť technológiám!

Referencia : RR7267WH

Výhodyproduktu

Robotický vysávač s mopom Rowenta Explorer Serie 40: Vydajte sa do boja proti zvieracím chlpom

Poupratujte svoju domácnosť a zbavte sa zvieracích chlpov bez toho, aby ste pohli prstom vďaka robotickému vysávaču s mopom Rowenta Explorer Serie 40! Systém Aqua Power počas vysávania hneď aj utiera podlahu, takže ponúka skutočný efekt 2 v 1 a zaisťuje dokonalé výsledky. Tajnou zbraňou je vysoko účinná kefa Animal Turbo s kombináciou dvoch materiálov, špeciálne vyvinutý pre majiteľov domácich miláčikov: tento robotický vysávač ľahko vysáva zvieracie chlpy aj veľké chuchvalce prachu, a dokonca odstráni aj zašliapané chlpy. Výrazne tak uľahčuje starostlivosť o domácnosť. Pomocou magnetickej pásky môžete doma označiť určité zóny, aby sa robot nedostal tam, kam nechcete. Mimoriadne presný navigačný systém Smart Discovery 2.0 zároveň umožňuje pokrytie celej domácnosti. Okrem toho je ovládanie robotického vysávača vysoko intuitívne a ľahko sa používa, takže si vďaka nemu odpočiniete! Po pripojení k aplikácii môžete ľahko naplánovať a nastaviť upratovanie – kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Je kompatibilný dokonca aj s virtuálnymi asistentmi s hlasovým ovládaním, takže môžete upratovanie domácnosti kompletne zveriť technológiám!

Technické parametre / porovnanie

Účinnosť čistenia
Technológia Otočná centrálna kefa  
Typ kefy Gumová kefa  
Bočná kefa 2  
Motorizácia Univerzálny motor  
Upratovacie režimy Náhodný, Náhodná izba, Rohy  
Výkonové stupne 1  
Vacuum efficiency 2-3  
Your habits Automatic and effortless cleaning  
Navigácia
Monitoring prekážok Infračervené senzory  
Senzory proti pádu zo schodov Áno: 3 senzory proti pádu  
Virtuálny múr Áno: 1 magnetický pásik  
Type of navigation Standard (random)  
Pripojiteľnosť
Scheduling    
Wifi connectivity (app Rowenta robots and vocal assistants)    
Typ batérie Lithium ion  
Doba dobíjania 360 min  
Prevádzková doba 150 min  
Unit Battery weight 184  g
Animal care    
Prevádzková doba
Prevádzková doba (min.poloha) 150 min  
Spôsob nabíjania Dobíjacia základňa  
Samonabíjanie    
Vybavenie
Riadiaci systém Áno:aplikácia  
Objem zásobníka na prach 0,25  L
Filtrácia Štandartný filter  
Hovoriaci robot Nie  
Iné Vysáva a umýva v jednom kroku  
Ergonómia
Úroveň hluku 65  dB(A)
Rozmery/hmotnost´
Rozmery 32,5x32,5x8  cm
Dizajn
Typ zástrčky EUR  
Ďalšie priložené príslušenstvo Water tank, 2 mops  

Dokumentácia

Časté otázky

Nevysávajte mokré povrchy, žiadne typy tekutín, horúce látky (žeravý popol, cigarety), extra jemné častice (sadra, cement, popol atď.), veľké ostré úlomky (sklo), škodlivé produkty (rozpúšťadlá, abrazívne prostriedky atď.), agresívne produkty (kyseliny, čistiace prostriedky atď.), horľavé a výbušné produkty (olej alebo produkty na báze alkoholu).
Umiestnite základnú nabíjaciu stanicu k stene, na rovný povrch a na také miesto, kde ju robotický vysávač ľahko nájde.
Toto miesto nesmie obsahovať žiadne prekážky (vrátane kobercov). Nechajte aspoň 1 meter voľného priestoru vľavo a vpravo a 2 metre v prednej časti základnej stanice. Ak je stanica umiestnená v rohu alebo je ťažké ju nájsť, robotický vysávač ju nedosiahne.
Napájací kábel základnej stanice umiestnite pozdĺž steny.
Ďalšie informácie nájdete v pokynoch v používateľskej príručke.
Ponechajte základnú nabíjaciu stanicu stále zapojenú (funkcia automatického dobíjania nebude k dispozícii, ak nie je nabíjacia stanica aktivovaná).
Umiestnite skrinku virtuálnej bariéry asi 30 cm pred miesto, kde chcete obmedziť prístup. Položte ju v smere šípky tam, kde chcete vytvoriť virtuálnu bariéru a uistite sa, že nie je nič, čo by ju v prednej časti blokovalo. Opačný koniec skrinky virtuálnej bariéry musí byť v kontakte s fyzickou stenou. Udržiavajte virtuálnu bariéru v určitej vzdialenosti od nabíjacej stanice (viac ako 3 m). Ak je virtuálna bariéra umiestnená v jej blízkosti, signál z virtuálnej bariéry blokuje nabíjaciu stanicu a robot sa tam nebude vedieť vrátiť.
Nepoužívajte viac ako dve virtuálne bariéry súčasne. Navyše, použitie niekoľkých virtuálnych bariér na malej ploche môže spôsobiť poruchu zariadenia.
Ďalšie informácie nájdete v pokynoch v používateľskej príručke.
Spotrebič nepoužívajte. Aby ste predišli akémukoľvek nebezpečenstvu, musíte ich nechať vymeniť schválenou spoločnosťou na opravu vysávačov.
Spotrebič nepoužívajte. Aby ste predišli nebezpečenstvu, nedotýkajte sa terminálov. Musíte nabíjaciu stanicu odpojiť a nahradiť ju novou, schválenou spoločnosťou na opravu vysávačov.
Nádobu na prach vyprázdnite do koša po každom použití. Tesnenia priestoru na ukladanie prachu vyčistite handričkou.
Môžete vykonať nasledujúce kontroly:
Hlavný vypínač uveďte do polohy STOP a potom do polohy ŠTART.
Odpojte kábel a znovu ho zapojte do nabíjacej stanice.
Uistite sa, že nabíjacie svorky a okienka senzorov nie sú upchaté, potom utrite hlavné telo a nabíjaciu stanicu suchou handričkou. Nezabudnite vypnúť hlavný vypínač, aby ste robot pred sušením vypli.
Skontrolujte, či nie je v blízkosti nabíjacej stanice nejaká prekážka, ako je reflexný predmet, stolička atď.
Ak po týchto kontrolách automatické nabíjanie stále nefunguje správne, nechajte robotický vysávač skontrolovať schválenou spoločnosťou na opravu vysávačov.
Skontrolujte:
Či nie je plná nádoba na prach.
Čistotu filtrov.
Či neexistuje nejaký predmet alebo odpad, ktorý môže prekážať saciemu otvoru pod robotom.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Virtuálna bariéra umožňuje obmedziť vysávací priestor robota.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.