ROWENTA STEAM POWER RY6537WI

STEAM POWER RY6537WI
Zlikviduje až 99 % mikróbov a baktérií bez použitia chemikálií

Parný čistič Rowenta Steam Power ponúka dokonalé riešenie upratovania pre zdravé a hygienické domáce prostredie. Čistí pomocou pary bez použitia chemikálií a detergentov. S týmto parným mopom získate výhodu vysoko výkonného hĺbkového upratovania, pri ktorom dôjde k odstráneniu až 99 % mikróbov a baktérií, a k tomu vyspelé funkcie a vynikajúce ergonomické vlastnosti.

Referencia : RY6537WI

PARNÝ ČISTIČ ROWENTA STEAM POWER: Parné čistenie pre zdravie a hygienu v domácnosti

Udržujte svoj domov zdravý, čistý a bez chemikálií vďaka čistiacemu účinku parného čistenia. Parný mop Rowenta bez použitia detergentov a chemikálií zaisťuje efektívne hĺbkové upratovanie, pri ktorom dochádza k likvidácii až 99 % mikróbov a baktérií, takže je zárukou dokonalej hygieny pre Vašu domácnosť. Tento ľahko použiteľný parný čistič je vybavený tromi polohami nastavenia, takže môžete regulovať množstvo pary a dosiahnuť ideálne výsledky na najrôznejších typoch tvrdých povrchov. Výkon sa snúbi s praktickosťou v ergonomickom dizajne nízkou hmotnosťou s držadlom v tvare oka, madlom pre ľahké prenášanie a rýchlym zahriatím, vďaka ktorému je para pripravená na použitie už za tridsať sekúnd. Parný mop Rowenta: výnimočné riešenie upratovania na dosah ruky pre zdravie a hygienu v domácnosti.

Technické parametre / porovnanie

Výkon
Káblová kategória Parný čistič s káblom  
Príkon 1200  W
Riadenie energie    
Nastavenie pary Áno(min/medium/max)  
Údaje o prevádzke
Čas zahrievania 30 sek  
Ukazovateľ pripravenosti pary    
Vybavenie
Objem nádržky na vodu 0.6  L
Odnímateľný zásobník na vodu    
Doporučené príslušenstvo YES : two mop pads "all floors" and anticalc cartridge  
Vodná filtrácia Filter Anti Calc *1  
Ergonómia
Parkovacia poloha    
Rukoväť v tvare oka    
Rozmery/hmotnosť
Rozmery (d x š x v) 210x160x1100  mm
Design
Farba Biela, modrá  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.