ROWENTA COMPACTEO ERGO CYCLONIC

COMPACTEO ERGO CYCLONIC

Compacteo™ Ergo Cyclonic je ideálnou upratovacou pomôckou pre malometrážne obytné priestory. Tento kompaktný a ľahko použiteľný vysávač ponúka vysokú výkonnosť vďaka dvojstupňovému systému cyklónovej filtrácie a vysoko účinnej sacej hubici pre optimálne výsledky na najrôznejších druhoch povrchu.

Referencia : RO5351EA

MAXIMÁLNY KOMFORT A OPTIMÁLNE VÝSLEDKY UPRATOVANIA

Compacteo™ Ergo Cyclonic v sebe spája zvýšenú mieru komfortu a vynikajúcu výkonnosť a predstavuje dokonalý vysávač pre malometrážne obytné priestory.

Technológia cyklónového systému prináša vysokú účinnosť vďaka dvom stupňom filtrácie.

Výkonná vysoko účinná sacia hubica odstráni hlboko zašliapané nečistoty a zvládne aj veľké škvrny.

Výkon sa snúbi s vynikajúcim komfortom a ľahkosťou použitia: ergonomické držadlo na ľahké prenášanie, kompaktný formát pre praktickejšie odkladanie, niekoľko možností ovládania výkonu a nádoba na prach, ktorá sa dá ľahko vybrať a vysypať a je plne umývateľná pre lepšiu hygienu.

Compacteo™ Ergo Cyclonic naviac ponúka vyššiu ekologickú účinnosť s úsporami až 40 % energie oproti modelom s príkonom 2000 W*.

*V porovnaní s prechádzajúcim radom vysávačov Rowenta s príkonom 2000 W.

Prezrite si exkluzívne ponuky obchodu s príslušenstvom

Dokumentácia

Časté otázky

Uistite sa, že príslušenstvo, trubica alebo flexibilná hadica nie sú úplne alebo čiastočne blokované a filtre nie sú upchaté.
Na vysávači sa aktivovala poistka ochrany pred prehriatím. Mali by ste vyčistiť filter motora, zmeniť mikroaktívny filter (v závislosti od modelu) a vymeniť vrecúško alebo vyprázdniť zberač prachu. Potom počkajte 30 minút, kým prístroj znovu zapnete.
Ak sa spomalí navíjanie elektrickej šnúry, celú ju vytiahnite a stlačte tlačidlo navíjania.
Problém môže vzniknúť z niekoľkých príčin:
• Ak je hubica alebo rúrka upchatá: skontrolujte hadicu a nástavec.
• Ak je nádoba plná, vyprázdnite ju alebo vyčistite (v závislosti od modelu),
• Filtračný systém je upchatý, vyčistite alebo vymeňte ho,
• Ak je regulátor krížovej hlavice otvorený, uzavrite ho.
Ak problém aj naďalej pretrváva, kontaktujte autorizovaného servisného partnera.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kefa s elektrickým saním je rotačná kefa s pohonom, ktorý je zárukou vysokej účinnosti pri čistení. Zariadenie je vybavené rovnako veľkými kefami, ktoré z koberca odstránia nite, vlasy alebo psiu srsť.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.