ROWENTA CITY SPACE CYCLONIC

CITY SPACE CYCLONIC

City Space™ Cyclonic je mimoriadne kompaktný a ľahko použiteľný vysávač, ktorý je navrhnutý pre optimálne výsledky upratovania malometrážnych obytných priestorov. Tento vysoko účinný vysávač má o 40 % nižšiu spotrebu energie* a vysoko účinnú saciu hubicu. *V porovnaní s prechádzajúcim radom vysávačov Rowenta s príkonom 2000 W.

Referencia : RO2544WA

ULTRA KOMPAKTNÉ A OPTIMÁLNE RIEŠENIE UPRATOVANIA

Vďaka mimoriadne kompaktnému prevedeniu, ktoré uľahčuje odkladanie, ale zachováva vysoký výkon, dosahuje vysávač City Space™ Cyclonic dokonalú rovnováhu medzi praktickosťou a účinnosťou.

Tento ekologický a účinný vysávač sa pýši rovnakou výkonnosťou pri odstraňovaní prachu ako modely s príkonom 2000 W, a to so spotrebou energie nižšou až o 40 %*.

Systém cyklónovej filtrácie zaisťuje vysoký stupeň filtrácie a vysoko účinná sacia hubica dosahuje účinnosť A pre dokonalé výsledky upratovania na tvrdých podlahách.

S ergonomickým dizajnom a praktickými funkciami pre zdokonalenie vysávania ponúka City Space™ Cyclonic optimálny výkon vysávania v ultra kompaktnom prevedení.

*V porovnaní s prechádzajúcim radom vysávačov Rowenta s príkonom 2000 W.

 .

Dokumentácia

Časté otázky

Uistite sa, že príslušenstvo, trubica alebo flexibilná hadica nie sú úplne alebo čiastočne blokované a filtre nie sú upchaté.
Na vysávači sa aktivovala poistka ochrany pred prehriatím. Mali by ste vyčistiť filter motora, zmeniť mikroaktívny filter (v závislosti od modelu) a vymeniť vrecúško alebo vyprázdniť zberač prachu. Potom počkajte 30 minút, kým prístroj znovu zapnete.
Ak sa spomalí navíjanie elektrickej šnúry, celú ju vytiahnite a stlačte tlačidlo navíjania.
Problém môže vzniknúť z niekoľkých príčin:
• Ak je hubica alebo rúrka upchatá: skontrolujte hadicu a nástavec.
• Ak je nádoba plná, vyprázdnite ju alebo vyčistite (v závislosti od modelu),
• Filtračný systém je upchatý, vyčistite alebo vymeňte ho,
• Ak je regulátor krížovej hlavice otvorený, uzavrite ho.
Ak problém aj naďalej pretrváva, kontaktujte autorizovaného servisného partnera.
Kefa s elektrickým saním je rotačná kefa s pohonom, ktorý je zárukou vysokej účinnosti pri čistení. Zariadenie je vybavené rovnako veľkými kefami, ktoré z koberca odstránia nite, vlasy alebo psiu srsť.