ROWENTA CITY SPACE CYCLONIC

CITY SPACE CYCLONIC

City Space™ Cyclonic je mimoriadne kompaktný a ľahko použiteľný vysávač, ktorý je navrhnutý pre optimálne výsledky upratovania malometrážnych obytných priestorov. Tento vysoko účinný vysávač má o 40 % nižšiu spotrebu energie* a vysoko účinnú saciu hubicu. *V porovnaní s prechádzajúcim radom vysávačov Rowenta s príkonom 2000 W.

Referencia : RO2544WA

ULTRA KOMPAKTNÉ A OPTIMÁLNE RIEŠENIE UPRATOVANIA

Vďaka mimoriadne kompaktnému prevedeniu, ktoré uľahčuje odkladanie, ale zachováva vysoký výkon, dosahuje vysávač City Space™ Cyclonic dokonalú rovnováhu medzi praktickosťou a účinnosťou.

Tento ekologický a účinný vysávač sa pýši rovnakou výkonnosťou pri odstraňovaní prachu ako modely s príkonom 2000 W, a to so spotrebou energie nižšou až o 40 %*.

Systém cyklónovej filtrácie zaisťuje vysoký stupeň filtrácie a vysoko účinná sacia hubica dosahuje účinnosť A pre dokonalé výsledky upratovania na tvrdých podlahách.

S ergonomickým dizajnom a praktickými funkciami pre zdokonalenie vysávania ponúka City Space™ Cyclonic optimálny výkon vysávania v ultra kompaktnom prevedení.

*V porovnaní s prechádzajúcim radom vysávačov Rowenta s príkonom 2000 W.

 .

Dokumentácia

Časté otázky

Uistite sa, že príslušenstvo, trubica alebo flexibilná hadica nie sú úplne alebo čiastočne blokované a filtre nie sú upchaté.
Na vysávači sa aktivovala poistka ochrany pred prehriatím. Mali by ste vyčistiť filter motora, zmeniť mikroaktívny filter (v závislosti od modelu) a vymeniť vrecúško alebo vyprázdniť zberač prachu. Potom počkajte 30 minút, kým prístroj znovu zapnete.
Ak sa spomalí navíjanie elektrickej šnúry, celú ju vytiahnite a stlačte tlačidlo navíjania.
Problém môže vzniknúť z niekoľkých príčin:
• Ak je hubica alebo rúrka upchatá: skontrolujte hadicu a nástavec.
• Ak je nádoba plná, vyprázdnite ju alebo vyčistite (v závislosti od modelu),
• Filtračný systém je upchatý, vyčistite alebo vymeňte ho,
• Ak je regulátor krížovej hlavice otvorený, uzavrite ho.
Ak problém aj naďalej pretrváva, kontaktujte autorizovaného servisného partnera.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kefa s elektrickým saním je rotačná kefa s pohonom, ktorý je zárukou vysokej účinnosti pri čistení. Zariadenie je vybavené rovnako veľkými kefami, ktoré z koberca odstránia nite, vlasy alebo psiu srsť.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.