ROWENTA CITY SPACE CYCLONIC FACELIFT RO2710

CITY SPACE CYCLONIC FACELIFT RO2710
šikovné upratovanie v kompaktnej veľkosti

City Space Cyclonic je navrhnutý tak, aby poskytoval dobré riešenia na vysávanie v malometrážnych obytných priestoroch, pričom si zachováva všetky výhody ultra kompaktného vysávača s kvalitným vysávaním, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Tento bezvreckový vysávač na ľahké použitie kombinuje cyklónovú technológiu, vysoko účinnú saciu hubicu s účinnosťou A vysávania na tvrdom povrchu a s energetickou účinnosťou triedy A.

Referencia : RO2712EA

Ľahké a účinné vysávanie v ultra kompaktnom prevedení

U vysávača City Space prichádzajú skvelé veci v malých porciách, pre vysoko výkonné vysávanie navrhnutej malometrážnej obytnej plochy. Tento ultra kompaktný bezvreckový vysávač ako ľahko použiteľné komplexné riešenie predstavuje tú pravú rovnováhu medzi pohodlím a výkonom. Vysoko účinná sacia hlavica zaisťuje hĺbkové vysávanie na akomkoľvek povrchu s výkonom triedy A na tvrdých povrchoch, zatiaľ čo ekologické a účinné motory znižujú spotrebu energie. Využite možnosti ľahkého uloženia a prepravy vďaka ľahkému kompaktnému rámu a dômyselnej ergonómii pre absolútne pohodlie. Tento balíček završuje široká škála pokročilých funkcií a moderné cyklónové technológie, s ktorými City Space Cyclonic zaisťuje vysoký výkon pri zachovaní všetkých výhod vysoko kompaktného dizajnu.

Technické parametre / porovnanie

Technológie bezvreckový, monocyklóna  
Trieda energetickej účinnosti (A+++ až D) A  
Trieda spätných emisií prachu (filtrácia) (A až G) D  
Účinnosť vysávania na koberci (A až G) D  
Účinnosť vysávania na tvrdých podlahách (A až G) A  
Úroveň (úrovně) filtrácie 2  
Rukoväť Classic handle  
Manévrovateľnosť 1 x 360° wheels + 2 x large rear wheels  
Úložný systém 2  
Prenosná rukoväť    
Trubica Telescopic metal tube  
Nástavec na štrbiny 2 v 1    

Dokumentácia

Časté otázky

Uistite sa, že príslušenstvo, trubica alebo flexibilná hadica nie sú úplne alebo čiastočne blokované a filtre nie sú upchaté.
Na vysávači sa aktivovala poistka ochrany pred prehriatím. Mali by ste vyčistiť filter motora, zmeniť mikroaktívny filter (v závislosti od modelu) a vymeniť vrecúško alebo vyprázdniť zberač prachu. Potom počkajte 30 minút, kým prístroj znovu zapnete.
Ak sa spomalí navíjanie elektrickej šnúry, celú ju vytiahnite a stlačte tlačidlo navíjania.
Problém môže vzniknúť z niekoľkých príčin:
• Ak je hubica alebo rúrka upchatá: skontrolujte hadicu a nástavec.
• Ak je nádoba plná, vyprázdnite ju alebo vyčistite (v závislosti od modelu),
• Filtračný systém je upchatý, vyčistite alebo vymeňte ho,
• Ak je regulátor krížovej hlavice otvorený, uzavrite ho.
Ak problém aj naďalej pretrváva, kontaktujte autorizovaného servisného partnera.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kefa s elektrickým saním je rotačná kefa s pohonom, ktorý je zárukou vysokej účinnosti pri čistení. Zariadenie je vybavené rovnako veľkými kefami, ktoré z koberca odstránia nite, vlasy alebo psiu srsť.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.