ROWENTA ZASTRIHÁVAČ brady STYLIS TN2850F4

ZASTRIHÁVAČ brady STYLIS TN2850F4
DOKONALE UPRAVENÁ BRADA KAŽDÝ DEŇ

Výrobok Rowenta Stylis dokonale upraví Vaše fúzy. Ostré čepele s titánovým povrchom so samoostriacou technológiou a širokými možnosťami presného nastavenia od 0,5 mm zaistia dokonalé fúzy každý deň. Ľahko sa používa a je vybavený ultra dlhou 90-minútovou výdržou bez dobíjania, USB nabíjačkou a možnosťou použitia aj s káblom. Tento zastrihávač brady je ideálnym nástrojom, ktorý môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Referenčné číslo : TN2850F4

NABÍJACÍ ZASTRIHÁVAČ BRADY S DLUHOU VÝDRŽOU 90 MINÚT

Vysoko výkonný pánsky zastrihávač brady Stylis zaistí Vašej brade každodennú dokonalú úpravu. Vďaka extrémne ostrým čepeliam s titánovým povrchom je zastrihávanie vždy precízne a účinné. O dokonalé výsledky sa postará jedenásť nastavení dĺžky od 0,5 mm do 10 mm a presné nastavenie po 1 mm. Vďaka akumulátoru s ultra dlhou výdržou 90 minút, ktorý môžete za 2 hodiny nabiť pomocou USB kábla, je Váš zastrihávač Stylis vždy pripravený na použitie. Naviac je možné použiť ho aj s káblom. Kompaktné úložné puzdro umožňuje ľahké skladovanie a prenášanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Rýchlosť motoru (ot/min) 7500  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Minimálna dĺžka krájania 0.5  mm
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Oblasti zastrihnutia Brada  
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 32  mm
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 0,5 až 10 mm  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 11  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Skladovanie Puzdro  
Technické špecifikácie
Farba Čierna/strieborná  
Napätie 100-240  V
Typ batérie NiMh  
Prevádzková doba 90 min  
Čas dobíjania 8  h
Iné Nabíjanie klasickou formou alebo cez USB, Systém uzamknutie hrebeňového nástavca  

Prezrite si exkluzívne ponuky obchodu s príslušenstvom

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.