ROWENTA SIGNATURE TN4500F0

SIGNATURE TN4500F0
Ideálny pomocník v starostlivosti o dlhú bradu

Doprajte svojej dlhej brade to najlepšie vďaka exkluzívnej sade zastrihávača brady Rowenta Signature na dlhú bradu. Konštrukcia zastrihávača je špeciálne prispôsobená na dlhú, hustú bradu, a zaisťuje dokonalý strih a skvelé výsledky. Titánový povrch a samoostriace čepele naviac zaručujú dlhodobý výkon. Výrobok sa dodáva s dvoma flexibilnými hrebeňovými nadstavcami so 44 vysoko presnými nastaveniami, takže je vhodný na úpravu brady všetkých dĺžok. Sada rovnako obsahuje nevyhnutné príslušenstvo pre dokonale upravenú bradu: kefa zo 100% diviačich štetín a nožnice z prvotriednej antikorovej ocele. 

Referencia : TN4500F0

Výhodyproduktu

Sada zastrihávača na dlhú bradu Rowenta Signature: dokonale upravená brada

Nič si nenahovárajme: brada nikdy nevyjde z módy. Preto si každý muž zaslúži vlastný zastrihávač. Exkluzívna sada zastrihávača brady na dlhú bradu Rowenta Signature je špeciálne skonštruovaná tak, aby vďaka ideálnej šírke čepele 39 mm zaisťovala dokonalé výsledky pri dlhej a hustej brade. Čepele z vysoko kvalitnej antikorovej ocele s titánovým povrchom naviac vždy zostanú ostré. Dva flexibilné hrebeňové nadstavce ponúkajú dokonale presnú úpravu brady podľa vášho priania, majú totiž celkom 44 nastavení dĺžky (0,5–30 mm). Sada obsahuje aj kefu zo 100% diviačich štetín, ktorá usmerňuje a podporuje rast brady, a nožnice na fúzy z prvotriednej antikorovej ocele. Všetko dopĺňa protinárazové cestovné puzdro pre bezpečné uloženie zastrihávača s príslušenstvom, v ktorom má všetko svoje miesto. Výrobok je vybavený lítium-iónovým akumulátorom, ktorý má výdrž 120 minút a úplne sa nabije za 90 minút. Okrem toho má praktický LED ukazovateľ, ktorý slúži na monitorovanie stavu akumulátora zastrihávača, a môžete ho jednoducho používať s káblom aj bez neho. 

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Povrch čepele Titán  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Minimálna dĺžka krájania 0.5  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Oblasti zastrihnutia Brada  
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 39  mm
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Nástavec na fúzy - krok nastavenia 0.5mm for co  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 0.5 to 30 mm  
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 44  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless + corded use  
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Skladovanie Vanity  
Technické špecifikácie
Farba Kovová modrá  
Napätie 100-240  V
Typ batérie Lithium ion  
Prevádzková doba 120 min  
Čas dobíjania 1.3  h

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm