ROWENTA ULTIMATE PRO DIGITAL CV9620F0

ULTIMATE PRO DIGITAL CV9620F0
PROFESIONÁLNY VÝKON A STAROSTLIVÉ SUŠENIE S TICHÝM MOTOROM A NÍZKOU HMOTNOSŤOU

Bezkefový digitálny fén na vlasy Rowenta poskytuje sušenie na profesionálnej úrovni vďaka vysokému výkonu a odolnej konštrukcii s dlhou životnosťou. Fén je vybavený digitálnym motorom, ktorý zaisťuje 2x dlhšiu životnosť, ako u tradičných profesionálnych AC motorov, naviac je ľahší a až 4x tichší*. Disponuje rôznymi stylingovými funkciami, vrátane starostlivého nastavenia, aby každý deň dodal vlasom jedinečný vzhľad a lesk.

Referenčné číslo : CV9620F0

*ako AC fény tej istej značky

*oproti AC sušičom tej istej značky

DIGITÁLNY FÉN NA VLASY ROWENTA PRO DIGITAL: PROFESIONÁLNE A STAROSTLIVÉ SUŠENIE VLASOV, S TICHÝM MOTOROM A NÍZKOU HMOTNOSŤOU

Zažite profesionálny výkon a vykúzlite skvelé účesy s digitálnym fénom Rowenta Ultimate Pro. Vylepšená bezkefová technológia digitálneho motora dodáva optimálny výkon pre maximálnu účinnosť sušenia, a súčasne zaisťuje oproti tradičným AC motorom predĺženú životnosť prístroja, zároveň je tichší a ľahší*. Šesť nastavení rýchlosti a teploty Vám poskytne maximálnu kontrolu nad stylingom účesu, funkcia Advanced Care automaticky kontroluje teplotu a prúd vzduchu pre zdravé, starostlivé sušenie. Príslušenstvo zahŕňa difúzer pre okúzľujúcí objem a dokonalé lokne, 10 mm koncentrátor pre vysoko precízny styling v každom detaile. Intenzívny generátor iónov znižuje krepatenie a odstraňuje statickú elektrinu. Výsledkom sú hladké, hebké a ľahko upraviteľné vlasy so žiarivým leskom. Prúd chladného vzduchu je posledným krokom dokonalého stylingu, ktorý účes na dlhú dobu zafixuje.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Rýchlosť vzduchu (km/h) 150  
Povrch mriežky výstupu vzduchu Nie je relevantný  
Koncentrátor 2  
Typ difuzéru Štandardný  
   
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru Digitálny  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Čierna a medená  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.