ROWENTA STUDIO DRY CV5361F0

STUDIO DRY CV5361F0
Ultra kompaktný a účinný, s funkciou starostlivého sušenia „advanced care“

Premium Carre Studio Dry je ultra kompaktný a účinný fén s trojitým koncentrátorom vzduchu pre vysoko presné smerovanie vzduchu. Príkon 2100 W zaisťuje rýchle sušenie, nastavenie Advanced Care chráni pred prílišným pôsobením tepla a zachováva zdravie vlasov. Ideálny pre farbené a inak namáhané vlasy so sklonom k poškodeniu.

Referenčné číslo : CV5361F0

KOMPAKTNÝ A ZÁROVEŇ VEĽMI ÚČINNÝ

Ultra kompaktný a výkonný fén Premium Care Studio Dry sa pýši vysoko presným prúdom vzduchu vďaka svojmu jedinečnému patentovanému trojitému koncentrátoru Triple Air Precision.

Príkon 2100W zaisťuje rýchle výsledky, nastavenie Advanced Care chráni pred prehriatím a zachováva zdravie vlasov.

Generátor iónov kombinovaný s unikátnym patentovaným povrchom Cashmere Keratin s obsahom arganového oleja dodáva vlasom lesk a hebkosť.

Nastavenie chladného vzduchu účes po fénovaní zafixuje pre dlhotrvajúce výsledky.

Závesné pútko uľahčuje odkladanie a 3 polohy umožňujú individuálne nastavenie pre úpravu prúdu a teploty s absolútnou kontrolou a presnosťou.

Premium Care Studio: ultra kompaktný fén s plnou výbavou pre sušenie vlasov so starostlivosťou a dlhodobou výdržou účesu.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Prúd studeného vzduchu    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Kašmír Keratín  
Koncentrátor 1  
Príslušenstvo 1 Triple air precision concentrator  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Kompaktný    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Black & Metal cinnamon pink  
Iné "Advanced Care" temperature setting  

Prezrite si exkluzívne ponuky obchodu s príslušenstvom

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.