ROWENTA PREMIUM CARE PRO - VOLUME & CARE CV7465F0

PREMIUM CARE PRO - VOLUME & CARE CV7465F0
Objem a dokonalá starostlivosť od korienkov až ku končekom

Fén na vlasy Rowenta Premium Care Pro, ktorý ponúka spojenie rýchleho fénovania a objem vlasov so stimulujúcim účinkom podporujúci rast, lesk a zdravie vlasov. Mäkké masážne výstupky vykonávajú príjemnú, uvoľňujúcu masáž hlavy, ktorá zlepšuje krvný obeh, posilňuje vlasy a podporuje ich zdravý rast. Doprajte si dokonalú starostlivosť, úžasný objem a žiarivý lesk vďaka účinnému masážnemu fénu.

Referenčné číslo : CV7465F0

Výhodyproduktu

Fén na vlasy Premium Care Pro Active Diffuser - VOLUME & CARE: zdravé a lesklé vlasy plné objemu vďaka príjemnej masáži hlavy

Fén na vlasy Rowenta Premium Care Pro  – Volume & Care dokáže vykúzliť úžasné účesy plné objemu a lesku, a dopriať vašim vlasom výhody masáže zlepšujúce krvný obeh. Objavte uvoľňujúci a príjemný pôžitok z fénovania vďaka mäkkým masážnym výstupkom, ktoré zlepšujú krvný obeh, pomáhajú vyživiť vaše vlasy a podporujú ich rast. Pravidelné používanie vedie ku zlepšeniu stavu vašich vlasov, ktoré tak získajú všetko, čo potrebujú v každodennom zhone. Tento masážny fén dokáže vykúzliť úžasné účesy prekypujúce energiou. Jeho generátor iónov vlasy hydratuje, uhladzuje, uľahčuje ich úpravu a dodáva im žiarivý lesk. K tomu ešte silný motor s príkonom 2400 W pre rýchle fénovanie, takže za okamih dosiahnete dokonalý vzhľad.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Kašmír Keratín  
Koncentrátor 1  
   
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba čierna a zlatoružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.