ROWENTA FOR ELITE MOTION DRY CV5712F0 čierna a ružová

MOTION DRY CV5712F0 čierna a ružová
Ultra rýchle fénovanie

Fén Rowenta Motion Dry prináša ultra rýchle fénovanie a hladké, ľahko upraviteľné vlasy. Vysoká rýchlosť vzduchu s výkonným motorom 2200 W, ktorý vytvorí skvelé výsledky za okamih. Šesť ľahko použiteľných nastavení rýchlosti/teploty zaisťuje maximálnu kontrolu nad stylingom účesu. Koncentrátor ponúka maximálnu presnosť a perfektný lesk, difuzér pridáva na objeme a pomáha vytvoriť dokonalé kučery. Fén Rowenta Motion Dry pre ultra rýchle sušenie s rázom chladného vzduchu pre finálne zafixovanie výsledného účesu.

Referenčné číslo : CV5712F0

Fén na vlasy Rowenta Motion Dry: pre extra rýchle a ľahké fénovanie

Fén Rowenta Motion Dry je navrhnutý tak, aby vám vďaka mimoriadne rýchlemu a úplne ľahkému fénovaniu zaistil pokojnejšie a jednoduchšie rána. Výkonný 2200 W motor vám dáva na dosah ruky silný prúd vzduchu, ktorý vám za pár chvíľ zaistí skvelé výsledky. K dispozícii je šesť nastavení rýchlosti/teploty pre dokonalú úpravu účesu. Koncentrátor zaručuje úplnú presnosť a dokonalú konečnú úpravu, difuzér zase zväčšuje objem hneď od korienkov, a dokáže vykúzliť krásne kučery. Praktické funkcie uľahčujú každodenné fénovanie – od ľahkej konštrukcie cez odnímateľnú mriežku pre ľahké čistenie až po kábel dlhý 1,8 m pre väčšiu voľnosť pohybu. Doprajte si len to najlepšie: rýchle vysušenie vlasov pomocou fénu, ktorého použitie už ani nemôže byť ľahšie, s funkciou rázu chladného vzduchu, ktorý účes zafixuje a zaistí dlhotrvajúce výsledky.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 2  
Nastavenie rýchlosti 3  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Čierna a ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.