ROWENTA INSTANT DRY CV6065F0

INSTANT DRY CV6065F0
Ultra rýchle sušenie so starostlivosťou pre žiarivé a živé vlasy

UFén Premium Care Instant Dry prináša ultra rýchle výsledky a žiarivý lesk. Vysoký výkon a väčší rozptyl vzduchu vďaka unikátnemu patentovanému nadstavcu Moving Air Booster zlepšuje účinnosť fénovania a nastavenie Advanced Care poskytuje ideálnu teplotu pre nádherné vlasy.

Referenčné číslo : CV6065F0

VÝKONNOSŤ A STAROSTLIVOSŤ S ULTRA RÝCHLYMI VÝSLEDKAMI

Premium Care Instant Dry prináša ultra rýchle sušenie pre nádherné vlasy so žiarivým leskom.

Rýchle výsledky zaručuje príkon 2200 W spolu s unikátnym patentovaným nadstavcom Moving Air Booster, ktorého oscilačná smerová tryska zaisťuje väčší rozptyl vzduchu.

Výkon sa snúbi s ochranou a starostlivosťou: nastavenie Advanced Care chráni pred prílišným pôsobením tepla a udržiava vaše vlasy po celý deň nádherné.

Generátor iónov zvyšuje le; hladkosť ; upraviteľnosť vlasov, redukuje krepatenie a statickú elektrinu a difúzer dodáva objem a vykresľuje brčky.

Vďaka moderným funkciám, ako je záverečný prúd chladného vzduchu pre dlhodobé zafixovanie účesu, predstavuje fén Premium Care Instant Dry dokonalé riešenie všetkých vašich potrieb starostlivosti o vlasy.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Statický  
   
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Snow white & Metal cinnamon pink  
Iné "Advanced Care" temperature setting  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.