ROWENTA FOR ELITE HANDY DRY CV1622F0

HANDY DRY CV1622F0
Rýchle a ľahké sušenie
Fén Rowenta for Elite Handy Dry zabezpečí rýchle sušenie vlasov bez rizika ich prehriatia, môžete sa tak spoľahnúť, že za okamih budete môcť ísť von a vyzerať pritom skvele. Tento ľahko použiteľný fén je vybavený energeticky úsporným výkonom pri sušení 2000 Effiwatov pre rýchlejšie sušenie a automaticky oscilačnou smerovou tryskou pre skvelé výsledky bez veľkého úsilia. Vylepšite svoju rannú prípravu a pozdvihnite ju na novú úroveň, pohodlne, bezpečne a efektívne.

Referenčné číslo : CV1622F0

Fén Rowenta for Elite Handy Dry: s automatickou osciláciou

Fén Rowenta for Elite Handy Dry ponúka rýchle sušenie, maximálny komfort a ľahké použitie. Zaisťuje tak dokonalé výsledky bez zbytočnej námahy, a to každý deň. Vyskúšajte silnejší výkonfénu, ktorý sa postará o všetko. Inteligentný dizajn automatickej oscilačnej smerovej trysky predstavuje prelom v sušení vlasov. Umožňuje jednoduchšie a účinnejšie sušenie, ktoré vďaka optimálnemu rozptylu tepla vlasy chráni pred prehriatím. Výkon sušenia 2000 Effiwatov spolu so samovoľne sa pohybujúcim nástavcom Moving Air Booster a ultra rýchle sušanie vlasov je na dosah. Funkcia udržiavania studeného vzduchu umožňuje studené a jemné sušenie, ktoré je ideálne pre citlivú pokožku hlavy, zafixovanie účesu pre dlhotrvajúci styling, ktorý sa len tak ľahko nepokazí.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1600  W
Technické špecifikácie
Ďalšie priložené príslušenstvo Oscilačná tryska  
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1.8  m
Farba Čierna a ružová Elite  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Kompaktný    
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.