ROWENTA MOTION DRY CV5730F0 biely

MOTION DRY CV5730F0 biely
Ultra rýchle sušenie s dokonalým leskom

Fén Rowenta Motion Dry prináša ultra rýchle výsledky a žiarivý lesk. Výkonný generátor iónov znižuje krepatenie a statickú elektrinu a vytvára hladké, poddajné vlasy obohatené o dokonalý lesk. Motor s výkonom 2200 W pomáha urýchliť každodennú starostlivosť o krásu, aby ste mohli vykročiť v momente z dverí a vyzerať čo najlepšie, s dokonalým žiarivým leskom, za ktorým sa každý otočí.

Referencia : CV5730F0

Výhodyproduktu

Fén Rowenta Motion Dry: žiarivý lesk

Fén Rowenta Motion Dry prináša ultra rýchle sušenie a hladké, ľahko upraviteľné vlasy. Extra výkonný generátor iónov pomáha zachovávať hydratáciu vo vnútri vlasov a znižovať krepatenie pre ohromujúci žiarivý lesk. Vysoká rýchlosť vzduchu s výkonným motorom 2200 W, ktorý vytvorí skvelé výsledky za okamih. Šesť ľahko použiteľných nastavení rýchlosti/teploty zaisťuje maximálnu kontrolu nad stylingom účesu. Koncentrátor ponúka maximálnu presnosť a perfektný lesk, difuzér pridáva na objeme a pomáha vytvoriť dokonalé kučery. Fén Rowenta Motion Dry pre ultra rýchle sušenie s rázom chladného vzduchu pre finálne zafixovanie výsledného účesu.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2200  W
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Farba Biela a chrómová  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.