ROWENTA FOR ELITE INFINI PRO CV8722D0

INFINI PRO CV8722D0
 Ultra rýchle profesionálne fénovanie ako zo salónu

Infini Pro je vysoko výkonný fén, ktorý rýchlo a účinne dosahuje výsledky v profesionálnej kvalite a spája odolný AC motor s výkonnou rýchlosťou prúdu vzduchu až 120 km/h. Unikátny patentovaný povrch Keratin & Shine v kombinácii s generátorom iónov obohacuje vlasy o žiarivý lesk. 

Referencia : CV8722D0

ÚČINNÉ FÉNOVANIE A DOKONALÝ LESK

Ultra rýchly fén Infini Pro dosahuje dokonalé vyfúkanie pri všetkých typoch vlasov.

Vďaka spojeniu výkonnej rýchlosti a unikátneho patentovaného povrchu Keratin & Shine sú i farbené a namáhané vlasy lesklé a ľahko upraviteľné.

Celkom šesť rôznych nastavení rýchlosti a teploty zaistí ideálne výsledky podľa potrieb vašich vlasov a klasický difúzer dodá prirodzený objem vlnitým vlasom.

8 mm úzky koncentrátor pre mimoriadnu precíznosť ponúka dokonalý styling a funkcia chladného vzduchu výsledný účes dlhodobo zafixuje.

S odolným fénom Infinipro získate vždy vysoký výkon a profesionálnu kvalitu.

Technické parametre / porovnanie

Príkon 2200  W
2300  W
2200  W
Nie je k dispozícii
Rýchlosť vzduchu (km/h) 120  
200  
120  
Nie je k dispozícii
Rozmer koncentrátora 8*71  mm
Nie je k dispozícii 6*69 mm & 8*71  mm
Nie je k dispozícii
Nastavenie teploty 3  
3  
3  
Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti 2  
2  
2  
Nie je k dispozícii
Prúd studeného vzduchu    
   
   
Nie je k dispozícii
Povrch mriežky výstupu vzduchu Keratin & Shine  
Keramika  
Keramika  
Nie je k dispozícii
Koncentrátor 1  
2  
2  
Nie je k dispozícii
Typ difuzéru Statický  
Nie je k dispozícii Statický  
Nie je k dispozícii
Ionizátor    
   
   
Nie je k dispozícii
Typ motoru AC  
AC  
AC  
DC  
Odnímateľná zadná mriežka    
   
   
Nie je k dispozícii
Závesné pútko    
   
   
Nie je k dispozícii
Napätie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-230  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
2.5  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Farba Čierna & Ružová  
Black & copper  
Čierna & Modrá  
Nie je k dispozícii

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.