ROWENTA ECO PURE COLLECTION

ECO PURE COLLECTION

RÝCHLE SUŠENIE VLASOV Pre rýchle výsledky a účinné sušenie ponúka fén Rowenta Ice Pure DC vynikajúci balíček funkcií. Príkon 2100 W zaisťuje účinné sušenie vlasov, dve rýchlosti a tri nastavenia teploty umožňujú úplnú kontrolu počas fénovania a prúd chladného vzduchu účes zafixuje, aby vydržal perfektný po dlhý čas. Ľahká konštrukcia pre príjemné používanie.

Referencia : CV5510F0

RÝCHLE A ÚČINNÉ SUŠENIE VLASOV

Fén Rowenta DC dosahuje rýchle vysušenie vlasov s úplnou ľahkosťou.

Príkon 2100 W ponúka ideálnu mieru vysoko účinného výkonu pri fénovaní a pomáha vám dosiahnuť dokonalý vzhľad za minimum času.

Dve rýchlosti a tri nastavenia teploty vám umožnia upravovať prúd vzduchu a teplotu počas fénovania a poskytnú šesť rôznych možností, ktoré vám dávajú absolútnu kontrolu nad úpravou účesu.

Prúd chladného vzduchu účes po fénovaní zafixuje, aby vydržal perfektný po dlhý čas.

Výkon sa snúbi s komfortom: dlhý prívodný kábel dovoľuje ľahkú úpravu účesu i slobodu pohybu, závesné pútko umožňuje praktické skladovanie a koncentrátor zaisťuje vysoko precízne fénovanie do posledného detailu.

Rowenta DC: dokonalý fén pre účinný výkon s rýchlymi výsledkami.

Prezrite si exkluzívne ponuky obchodu s príslušenstvom

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.