ROWENTA STUDIO DRY PROMO CV5374F5

STUDIO DRY PROMO CV5374F5
ULTRA KOMPAKTNÝ A ÚČINNÝ, S FUNKCIOU STAROSTLIVÉHO SUŠENIA „ADVANCED CARE“

Vysoká účinnosť pre rýchle a ľahké sušenie

Rowenta Studio Dry je vysoko účinný fén, ktorý rýchlo a efektívne prináša výsledky, a to so spotrebou energie nižšou až o 20 %*. Koncentrátor Triple Air Precision zaisťuje presné smerovanie prúdu vzduchu pre dokonalú kontrolu úpravy účesu a ponúka výber troch stupňov nastavenia prúdu a teploty vzduchu pre sušenie podľa individuálnych potrieb. Ráz chladného vzduchu vytvorí dokonalú finálnu úpravu a zafixuje účes pre dlhotrvajúce výsledky.

Referencia : CV5374F5

*model 1700 W v porovnaní s modelom 2100 W toho istého výrobcu

*model 1700 W v porovnaní s modelom 2100 W toho istého výrobcu

FÉN ROWENTA STUDIO DRY 2: MAXIMÁLNA ÚČINNOSŤ SUŠENIA S NÍZKOU HMOTNOSŤOU

Fén Rowenta Studio Dry poskytuje vysoký výkon pre rýchle sušenie. Výkonný, no napriek tomu ľahký fén disponuje výkonom sušenia 2100 Effiwattov, ktorý zásadne zvyšuje efektivitu vášho sušenia a súčasne vyžaduje o 20% menej energie*. Koncentrátor Triple Air Precision vytvára presný prúd vzduchu, vďaka ktorému máte absolútnu kontrolu nad úpravou účesu, a tri stupne nastavenia rýchlosti/teploty vám umožňujú nastavovať prúd vzduchu a teplotu počas sušenia. Tento vysoko účinný sušič je vybavený celým radom moderných funkcií, vrátane generátora iónov, pre ľahkú a pohodlnú úpravu účesu. Ráz studeného vzduchu umožňuje finálne zafixovanie účesu pre dlhotrvajúce výsledky. Fén Rowenta Studio Dry: účinné sušenie, nízka hmotnosť a okúzľujúca červená farba.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1700  W
Výkon 2100  Effiwatts
Rozmer koncentrátora Triple air precision  mm
Nastavenie rýchlosti / teploty 3  
Prúd studeného vzduchu    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Nie je relevantný  
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
Príslušenstvo 1 Rotačná kefa  
Príslušenstvo 2 Sada pre úpravu účesov  
Diffuser    
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Kompaktný    
Závesné pútko    
Ekologická úspora energie    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1.80  m
Farba Čierna a metalický červený rúž  

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.