ROWENTA HOT AIR BRUSH SET MOSAIC COLLECTION CF7825F0

HOT AIR BRUSH SET MOSAIC COLLECTION CF7825F0
Ľahké vyfúkanie a tvorba rôznych druhov účesu podľa vašej nálady

ĽAHKÉ FÉNOVANIE, ÚČESY PODĽA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVIEK 

Kulmofén Rowenta predstavuje ľahko použiteľný nástroj na úpravu účesu. Má keramický povrch chrániaci vlasy, a ponúka širokú škálu účesov podľa individuálnych požiadaviek. Príkon 1200 W ponúka rýchle výsledky fénovania s možnosťou nastavenia 2 teplôt, a navyše s funkciou studeného vzduchu. 

Referencia : CF7825F0

Kulmofén Rowenta: oslňujúce druhy účesu presne podľa vašich požiadaviek: objem, podtočené končeky alebo prirodzene vyžehlené

Kulmofén Rowenta ponúka celú škálu dokonale upravených účesov podľa vašich prianí a rýchle výsledky. Predstavuje tak plnohodnotný kadernícky nástroj s tromi funkciami v jednom. Keramický povrch chráni vlasy pred poškodením. Tri nástavce a široké možnosti nastavenia Vám umožnia prispôsobiť postup úpravy účesu podľa Vašich predstáv a dosiahnuť tak dokonalý vzhľad pri všetkých typoch vlasov. Príkon 1200 W umožňuje rýchle výsledky s dlhodobou výdržou. Pomocou chladného vzduchu dochádza v konečnej fáze úpravy účesu k dlhodobému zafixovaniu. Kulmofén Rowenta ponúka dokonalý účes podľa vašich predstáv a žiarivý lesk.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie a fúkanie  
Typy štetín Syntetika  
Automatické uvoľnenie kučier Nie je relevantný  
Viac priemerov Nie je relevantný  
Nastaviteľný čas natáčania NIE  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Komfort pri používaní
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
360° otočný kábel    

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.