ROWENTA HOT AIR BRUSH SET MOSAIC COLLECTION CF7825F0

HOT AIR BRUSH SET MOSAIC COLLECTION CF7825F0
Ľahké vyfúkanie a tvorba rôznych druhov účesu podľa vašej nálady

ĽAHKÉ FÉNOVANIE, ÚČESY PODĽA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVIEK 

Kulmofén Rowenta predstavuje ľahko použiteľný nástroj na úpravu účesu. Má keramický povrch chrániaci vlasy, a ponúka širokú škálu účesov podľa individuálnych požiadaviek. Príkon 1200 W ponúka rýchle výsledky fénovania s možnosťou nastavenia 2 teplôt, a navyše s funkciou studeného vzduchu. 

Referencia : CF7825F0

Kulmofén Rowenta: oslňujúce druhy účesu presne podľa vašich požiadaviek: objem, podtočené končeky alebo prirodzene vyžehlené

Kulmofén Rowenta ponúka celú škálu dokonale upravených účesov podľa vašich prianí a rýchle výsledky. Predstavuje tak plnohodnotný kadernícky nástroj s tromi funkciami v jednom. Keramický povrch chráni vlasy pred poškodením. Tri nástavce a široké možnosti nastavenia Vám umožnia prispôsobiť postup úpravy účesu podľa Vašich predstáv a dosiahnuť tak dokonalý vzhľad pri všetkých typoch vlasov. Príkon 1200 W umožňuje rýchle výsledky s dlhodobou výdržou. Pomocou chladného vzduchu dochádza v konečnej fáze úpravy účesu k dlhodobému zafixovaniu. Kulmofén Rowenta ponúka dokonalý účes podľa vašich predstáv a žiarivý lesk.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie a fúkanie  
Typy štetín Syntetika  
Automatické uvoľnenie kučier Nie je relevantný  
Viac priemerov Nie je relevantný  
Nastaviteľný čas natáčania NIE  
Komfort pri používaní
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
360° otočný kábel    

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.