ROWENTA CURLER CF3316F0

CURLER CF3316F0
Oslnivé kučery a vlny  

Oslnivé kučery a vlny

Kulma na vlasy Rowenta je ľahko použiteľný stylingový nástroj, ktorý vytvára nádherné a dlhotrvajúce vlny. Konštantná teplota 200 °C rýchlo poskytuje dokonalé výsledky. Keramický turmalínový povrch redukuje krepatenie a statickú elektrinu pre dosiahnutie hladkých a ľahko upraviteľných vlasov, ktoré sú okrem toho žiarivo lesklé.

Referenčné číslo : CF3316F0

Kulma Rowenta: dokonalé dlhotrvajúce vlny so žiarivým leskom

Zvodné kučery vytvorí takmer okamžite, preto je kulma na vlasy Rowenta nevyhnutným stylingovým nástrojom pre každodenný dokonalý vzhľad. Konštantná teplota 200 °C zaisťuje rýchle natočenie vlasov. Priemer 25 mm je ideálny pre stredne dlhé aj dlhé vlasy a dosiahnutie bezchybných vĺn, ktoré vyzerajú prirodzene. Keramický turmalínový povrch obohatí vaše vlny o žiarivý lesk tým, že zredukuje statickú elektrinu a krepatenie, aby boli vlasy hebkejšie a ľahšie upraviteľné. Užite si natáčanie vďaka rýchlemu nahriatiu, studenej špičke pre väčšiu bezpečnosť a káblu otočnému o 360° pre maximálnu voľnosť pohybu a pohodlné použitie pri úprave účesu. Kulma na vlasy Rowenta: dokonalý výkon pri natáčaní, ktorý máte vo svojich rukách.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 45  
Nastavenie teploty 1  
Soft air Nie je relevantný  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Zdokonalený povrch Keramika turmalín  
Funkcia Kučery  
Priemer 25  mm
Tvar Okrúhly  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote Nie je relevantný  
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Maximálna teplota prúdenia vzduchu 200°  °C
Komfort pri používaní
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Čas zahrievania 60  s
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 100-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1.80  m
360° otočný kábel    
Farba Čierna a rúžovo červená  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.