ROWENTA BRUSH ACTIV COMPACT CF9110F0

BRUSH ACTIV COMPACT CF9110F0
Ľahké vysušenie vlasov od korienkov ku končekom

Kefa Brush Activ' Compact umožňuje veľmi kvalitné vysušenie vlasov v pohodlí domova. Táto teplovzdušná kefa poskytuje príkon 800 W a dva stupne nastavenia teploty/rýchlosti pre ľahké tvarovanie a bezchybnú kontrolu stylingu. Dokonalú finálnu úpravu zaistí funkcia chladného vzduchu, ktorý účes zafixuje.

Referencia : CF9110F0

NÁDHERNE VYFÚKANÉ A UPRAVENÉ VLASY BEZ NÁMAHY

Kefa Brush Activ' Compact koncentruje v kompaktnej podobe všetky potrebné možnosti stylingu a sušenia a poskytuje ľahký postup úpravy účesu, vďaka čomu budú vlasy dokonale vyfúkané a nezamotané.

Táto ľahko použiteľná rotačná kefa disponuje automatickou rotáciou, ktorá prameň vlasov navinie na kefu a umožní tvarovať účes počas sušenia, a to bez akéhokoľvek rizika zamotania vlasov.

Príkon 800 W zaisťuje vysoko kvalitné fénovanie vlasov a dve nastavenia rýchlosti/teploty ponúkajú ďalšiu kontrolu nad procesom sušenia.

Kefa spája všetky výhody jednoduchého a intuitívneho dizajnu, a to v kompaktnej forme pre väčšie pohodlie.

Balíček funkcií dopĺňa aj prúd chladného vzduchu, ktorý účes zafixuje pre dlhotrvajúce výsledky.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 800  W
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Nastavenie prúdenia vzduchu 2  
Prúd studeného vzduchu    
Funkcia Ohrievanie, fúkanie a otáčanie  
Typy štetín Syntetika  
Priemer 40  mm
Tvar Okrúhly  
Automatické otáčanie    
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Komfort pri používaní
Striedavé otáčanie YES  
Závesné pútko    
Kryt kefy    
Technické špecifikácie
Napätie 230  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
360° otočný kábel    
Farba White & Purple  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.