ROWENTA BRUSH ACTIV' NANO SMART CF9421D0

BRUSH ACTIV' NANO SMART CF9421D0
najúčinnejšia a najkompaktnejšia rotačná kefa

Brush Activ’ Nano Smart, otáčavá sušiaca kefa pre profesionálny styling s maximálnym objemom a leskom vlasov, rotácia kefy napodobňuje pohyb kaderníka pre sušenie a dokonalý styling jedným krokom, a to pri ultra kompaktnej veľkosti, s unikátnym patentovaným systémom sušenia ekvivalentným prístroju s príkonom 1000 W a s ionizačným systémom pre hebké vlasy bez krepatenia a so žiarivým leskom. Dve polohy rýchlosti/teploty zaisťujú kontrolu a nastavenie na chladný vzduch účes dlhodobo zafixuje.

Referencia : CF9421D0

Výhodyproduktu

VYSOKO ÚČINNÉ SUŠENIE V ULTRA KOMPAKTNOM PREVEDENÍ

Pre profesionálne výsledky s absolútnym komfortom kompaktného prevedenia - kefa Brush Activ' Nano Smart ponúka dokonalú rovnováhu účinnosti a praktickosti.

Unikátny nový systém sušenia poskytuje profesionálne výsledky a vnútorné otvory dosahujú optimálny rozvod vzduchu a tepla, ktorý zaisťuje výkon ekvivalentný prístroju s príkonom 1000 W.

Ionizačný efekt redukuje statickú elektrinu a krepatenie a dosahuje hladké a ľahko upraviteľné vlasy obohatené o žiarivý lesk.

Dve rôzne keramické kefy pre všetky typy vlasov od dlhých po krátke, a ochranné kryty umožňujú ľahké odkladanie a dlhú životnosť výrobku.

To všetko vám spolu s mimoriadnou praktickosťou v ultra kompaktnej veľkosti umožňuje úpravu účesu s absolútnym pohodlím a ľahkosťou.

Účinnosť: efektivita sušenia Rowenta; Kompaktnosť: pre ľahké odkladanie.

Technické parametre / porovnanie

Príkon 800  W
Nie je k dispozícii 1200  W
1200  W
Púzdro    
Nie je k dispozícii    
Nie je k dispozícii
Stylingový sprievodca    
Nie je k dispozícii    
Nie je k dispozícii
Napätie 220-240  V
220-230  V
220-240  V
220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Nie je k dispozícii 1,8  m
1.8  m

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Akonáhle zvolíte požadované nastavenie, počkajte 10 minút, než dosiahne spotrebič požadovanú teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.