ROWENTA First Class DA1511F1

First Class DA1511F1
Výborné výsledky kdekoľvek na cestách

Naparovacia žehlička First Class je dokonalým spoločníkom na cesty: duálne napätie na použitie v zahraničí, cestovné vrecko a kompaktné prevedenie so sklopnou rukoväťou sa skvelo hodí na cesty. Táto naparovacia žehlička ponúka kombináciu účinnosti a precíznosti a zaistí kvalitné žehlenie, kdekoľvek ich budete potrebovať.

 

Referencia : DA1511F1

Naparovacia žehlička ROWENTA FIRST CLASS: VÁŠ SPOLOČNÍK NA CESTY PRE PRVOTRIEDNE ŽEHLENIE

Pre kvalitné výsledky, kedykoľvek ich potrebujete - cestovná žehlička Rowenta First Class ponúka spoľahlivé žehlenie s funkciami, ktoré vyhovujú požiadavkám moderného cestovania. Duálne napätie umožňuje použitie tejto naparovacej žehličky kdekoľvek v zahraničí, zatiaľ čo cestovné vrecko, kompaktné prevedenie a sklopná rukoväť zaisťujú praktické balenie. Para je distribuovaná unikátnou patentovanou technológiou žehliacou plochou Microsteam200 s 200 otvormi s presnou špičkou na žehlenie obtiažne dostupných miest. Kontinuálny výstup pary 10 g/min. vyhladí pokrčenie a parný ráz so silou 45 g/min. zvládne aj silné látky a náročné záhyby. Vďaka ďalším funkciám, ako je nádržka na vodu s objemom 70 ml a ľahké vertikálne naparovanie, predstavuje Rowenta First Class dokonalého spoločníka na cesty pre spoľahlivé výsledky žehlenia.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON A PARA
Príkon 1000  W
Kontinuálny výstup pary 10  g/min
Parný ráz 45  g/min
Vertikálne naparovanie    
Nastavenie pary a teploty Ručné nastavenie  
ŽEHLIACA PLOCHA
Technológia žehliacej plochy MICROSTEAM 200 STAINLESS STEEL  
Kĺzavosť žehliacej plochy ***  
Živostnosť žehliacej plochy/odolnosť voči poškriabaniu ***  
Kontinuálna para Špička, boky a stred  
Presná špička    
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Komfortná rukoväť    
Anti drip systém - proti odkvapkávaniu Nie  
Dĺžka prívodného kábla 2  m
Objem nádržky na vodu 70  ml
Objem zásobníka na vodu 2.4  oz
Bi-volt (travel iron only)    
Ostatné vlastnosti
Farba Biela a fialová  

Dokumentácia

Časté otázky

Aby bolo používanie vašej žehličky bez rizika, musíte dodržiavať bezpečnostné opatrenia.
Čo je najdôležitejšie… Nikdy nenechávajte horúcu žehličku bez dozoru.
Nielen preto, aby sa zabránilo prehriatiu žehličky alebo povrchu, na ktorom je položená, ale tiež preto, aby sa zabezpečilo, že sa nikto nepopáli. Pokiaľ dbáte predovšetkým na bezpečnosť, vyberte si žehličku, ktorá disponuje funkciou automatického vypnutia.
A nikdy, naozaj nikdy…
Nenechávajte horúcu žehličku v dosahu detí alebo domácich zvierat, v prípade ktorých hrozí riziko, že žehličku prevrátia a zrania sa.
Rovnako ako všetky elektrické spotrebiče, nikdy nedávajte žehličku do vody.
Nepoužívajte žehličku, ktorá spadla, alebo má poškodený napájací kábel. Ak máte čo i len najmenšiu pochybnosť, pokiaľ ide o stav vašej žehličky, obráťte sa na servisné stredisko.
Žehličku vždy pred tým, keď od nej odchádzate, čistíte ju alebo dopĺňate vodou (pokiaľ to nie je model, ktorý má odnímateľnú vodnú nádržku), odpojte zo siete. Pravidelne kontrolujte hladinu vody, aby sa zabezpečilo, že jej bude vždy dostatok.

• Žehliaca plocha Durillium:
Žehliacu plochu čisťte pravidelne vlhkou, nekovovou hubkou. Na jednoduchšie očistenie žehliacej plochy vašej žehličky, po ktorom nedôjde k jej zhrdzaveniu, použite vlhkú hubku, kým je žehliaca plocha ešte teplá.
Ak je čistenie nečistôt problematické, použite tyčinku, ktorá je špeciálne určená na čistenie žehliacich plôch Durillium.
• Žehliaca plocha z nehrdzavejúcej ocele:
Žehliacu plochu žehličky vyčisťte po jej vychladnutí vlhkou handričkou alebo neabrazívnou hubkou.
• Samočistiaca žehliaca plocha:
Odporúča sa, aby ste na teplú žehliacu plochu použili mäkkú vlhkú handričku, aby sa nepoškodil jej povrch.
Varovanie: Použitím čistiaceho prostriedku na žehličky sa poškodí samočistiaci povrch žehliacej plochy.
3 možné príčiny:
• Žehlička nie je zapojená do siete: Skontrolujte, či je zástrčka správne zasunutá do zásuvky, alebo skúste žehličku zapojiť do inej zásuvky.
• Regulátor teploty je nastavený na príliš nízku hodnotu: Nastavte regulátor teploty na vyššiu teplotu.
• Aktivovala sa automatická elektronická poistka*: Pohýbte žehličkou.
* v závislosti od modelu
Všetky žehličky majú termostat so svetlom. Pre termostat je bežné, že sa zapína a vypína. Ukazuje, že termostat pracuje a udržuje požadovanú teplotu žehliacej dosky. Ak bliká svetlo pre automatické vypnutie, musíte vypnúť funkciu automatického vypínania. Jemne potraste žehličkou, čím sa žehlička opätovne zohreje.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Na termostate nastave pre jednotlivé látky vhodnú teplotu. Dôvodom zachytávania môže byť použitie škrobu. Ak chcete škrob použiť, jednoducho ním pokropte druhú stranu odevu tak, aby nedochádzalo ku kontaktu žehliacej plochy so škrobom. Vyčistite žehliacu plochu od gumovej potlače z tkanín (ktorá sa vždy musí žehliť z opačnej strany).
Čím vyšší príkon, tým rýchlejšie žehlička dosiahne požadovanú teplotu.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.