ROWENTA SILENCE COMFORT SO5115

SILENCE COMFORT SO5115

Výkonný a tichý plochý vykurovací ventilátor

Silence Comfort ponúka výkonné vykurovanie bez nutnosti náročnej obsluhy a bez starostí, s diskrétnou funkciou tichého chodu a nastaviteľným polohovaním: prístroj sa dá vďaka unikátnemu hornému vstupu vzduchu umiestniť na podlahu, na stôl alebo aj na poličku.

Referencia : SO5115F0

Výhodyproduktu

TICHÉ A PRAKTICKÉ VYKUROVANIE

S prístrojom Silence Comfort získate výkonné vykurovanie, ktoré nevidíte ani nepočujete.

Vďaka nastaviteľnému výkonu môžete voliť medzi tichým nastavením pre dlhšie použitie - ideálny pri čítaní, sledovaní televízie alebo počas spánku - a nastavením na maximálne a rýchle vykurovanie s príkonom až 2400 W.

Malé kompaktné rozmery a unikátny horný vstup vzduchu uľahčujú prenášanie aj umiestňovanie prístroja, nech ste kdekoľvek, a zosilnená ochranná mriežka zaručuje bezpečnosť vašej rodiny.

Multifunkčné prevedenie prístroja ponúka i funkciu ventilátora pre teplé počasie, Silence Comfort je tak vaším dokonalým spoločníkom po celý rok.

VÝKONNÝ A TICHÝ PLOCHÝ VYKUROVACÍ VENTILÁTOR

Technické parametre / porovnanie

Typ Classic fan  
Farba Tmavo sivá  
Výška 0,14  m
Ochladzovací ventilátor    
Ideálna veľkosť miestnosti (m2) 30  
Výkon 2400  W
Pilotné svetlo    
IP 20  
Termostat Mechanical  
Rukovät    
Displej NO  
Dĺžka napájacieho kábla 1,6  m
Odolný voči mrazu    
Min. úroveň hluku 52  dB(A)
Napätie 220 - 230  V
Frekvencia 50  Hz

Časté otázky

V prípade neobvyklého prehriatia sa spustí zvukový a svetelný signál a odpojí sa prívod elektrickej energie do vykurovacieho telesa. Zariadenie sa znovu zapne, akonáhle vychladne a dostane sa do obvyklej polohy.
Za účelom ochrany potrubia v zimnom období, napr. keď je termostat v polohe ochrany proti mrazu a teplota v miestnosti je asi 5 °C (41 °F), sa zariadenie automaticky zapne. V tejto polohe bude teplota miestnosti asi 7 °C (45 °C).
Pred navíjaním káblu nechajte spotrebič vychladnúť. Keď spotrebič nepoužívate, skladujte ho na suchom mieste.
Všetky vypínače prepnite do polohy vypnuté a spotrebič odpojte zo siete.
Nie, spotreba energie závisí výhradne od výkonu kúrenia.
Pomer medzi príkonom/vykurovanou plochou závisí na požadovanej teplote, vonkajšej teplote a kvalite izolácie domu. V priemere pomer 100W/m².
Motor teplovzdušného ventilátora pracuje bez vykurovacieho telesa.
Nie, ste povinní dodržiavať bezpečnostné opatrenia vzťahujúce sa na používanie v kúpeľni. Ste povinní skontrolovať, či je prístroj vhodný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti vrátane miestností, kde existuje riziko vyšplechnutia vody, ako napr. v kuchyni alebo kúpeľni. Viac informácií nájdete v návode na použitie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.