ROWENTA ESSENTIAL VU2110F2

ESSENTIAL VU2110F2
Vysoká kvalita, 100% bezpečnosť, ultra kompaktný dizajn

Vysoko kvalitný, 100% bezpečný a ultra kompaktný ventilátor Essential Compact ponúka intenzívny chladivý pocit v kompaktnom a ergonomickom prevedení, ktoré sa bez problémov zmestí na stôl a šetrí priestor, bez toho, aby bola akokoľvek znížená výkonnosť ventilácie. Jeho mimoriadne bezpečná ochranná mriežka má menšie rozostupy, aby vám zaistila úplný pokoj bez starostí.

Referencia : VU2110F2

* Bezpečnejšia mriežka v porovnaní s európskou bezpečnostnou EN60335-1 (2012)

*Prúd vzduchu sa môže líšiť o +/- 10% podľa modelu

Výhodyproduktu

Osvieženie kombinované s ultra kompaktnou veľkosťou a mimoriadnou bezpečnosťou.

Essential Compact v sebe spája priestorovo úsporné prevedenie a zosilnenú bezpečnostnú mriežku s malými rozostupmi* pre optimálnu bezpečnosť a použitie bez starostí. Silný prúd vzduchu tohto ergonomického a ľahko prenosného modelu zaisťuje okamžitý pocit sviežosti a prietok vzduchu až 20 m³/min**. Prístroj je možné umiestniť na stôl, nočný stolík alebo akýkoľvek stolík v dome, či ľahko odložiť, a napriek tomu nie je nijako znížená jeho výkonnosť. Pomocou dvoch rôznych stupňov prúdenia vzduchu ho ľahko nastavíte podľa svojich potrieb.

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stolový  
Priemer 25  cm
Priemer (v palcoch) 10''  
Maximálna výška 0.45  m
Rozmery (d x v x h) 0.38x0.45x0.13  m
VZDUCHOVÝ VÝKON
Automatická oscilácia    
Orientácia    
Počet lopatiek 3  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3 rýchlosti  
Rukoväť    
Displej Nie  
HLUČNOST´
INTELIGENCIA
Ďalšie SAFETY GRIDS - EXTREME SAFETY EVEN FOR YOUR CHILD  

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.