ROWENTA PURE HOME PU8080F0

PURE HOME PU8080F0
Čistenie bez hraníc

Čistý vzduch je teraz dôležitejší ako kedykoľvek predtým! Čistička vzduchu Pure Home od značky Rowenta je najnovšou inováciou, ktorá pomôže vytvoriť perfektné prostredie vo vašom domove. Prelomový dizajn, digitálna technológia a šikovná filtrácia v jednom zariadení vám prináša to najlepšie z oblasti čistenia vzduchu. Objavte Air Quality Box, jedinečné zariadenie, ktoré detekuje znečistené ovzdušie, kdekoľvek vo vašej domácnosti, bez toho, aby ste museli presúvať celú čističku vzduchu. Dýchajte čistý vzduch vďaka doposiaľ najvýkonnejšiemu systému čistenia vzduchu od značky Rowenta. Vďaka špecializovanej aplikácii Pure Air môžete detekovať, sledovať, strážiť a užívať si prispôsobené čistenie vzduchu kedykoľvek v priebehu dňa. So značkou Rowenta sa čistému vzduchu medze nekladú.

Referenčné číslo : PU8080F0

*In speed 3 on birch allergens, external test 2021

Výhodyproduktu

Rowenta Pure Home: Šikovná čistička vzduchu pre celú domácnosť

Pure Home nepozná hranice, od detekcie a čistenia po vizualizáciu a monitorovanie. Všetko začína jedinečnou prenosnou krabičkou Air Quality Box, ktorú možno ľahko prenášať medzi miestnosťami a detekovať znečistenie vzduchu v danej chvíli. Následne začne pôsobiť Pure Home a systém 360° čistenia vzduchu so 4-úrovňovou filtráciou: Odstraňuje nielen 100 % alergénov, ale filtruje tiež vzduchom prenášané častice vo veľkosti vírusov.  Hlásenie na obrazovke vás informuje o kvalite vzduchu vnútri aj vonku a zároveň môžete vidieť aktuálny stav čistenia vzduchu vo vašej domácnosti. Výsledkom je čistý vzduch a pohoda - všetko je osobne prispôsobené vašim potrebám vďaka špeciálnemu alergénovému režimu, inteligentným automaticky nastaviteľným a personalizovaným programom, ktoré je možné vopred naplánovať cez aplikáciu Pure Air. S čističkou vzduchu Pure Home sa čistému vzduchu medze nekladú.

Technické parametre / porovnanie

Technológia
Typ produktov Čistička vzduchu  
Typ technológie Filtrácia  
Technológia NanoCaptur ničí formaldehyd    
Výkon
Dym CADR 515 m³/h  
Počet rýchlostí 10  
Úroveň hluku 32  dB(A)
Filtration levels 4 filtration levels  
Power max 60  W
Ďalšie funkcie
Oblasť účinnosti Až do 200 m²  
Connected device (mobile application)    
Farba BIELA A MODRÁ  
Ďalšie priložené príslušenstvo 1820005839: FILTER_ETHERA 2 _PURE HOME 1820005837: FILTER_PEVNÝCH ČASTÍC+AKTÍVNE UHLIE_PREDFILTER  
Iné Others sensors : Allergens, VOCs, Humidity, Temperature  
počet filtrov 4  
filter PREFILTER / ACTIVE CARBON FILTER / HIGH EFFICIENCY PARTICLE FILTER / NANOCAPTUR+ FILTER  
INTELIGENCIA
Automatický režim    
Nočný režim    
Ukazovateľ kvality vzduchu    
Snímače Částice + plyn  
Intelligence (auto mode)    
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládací panel Elektronický  
LCD displej    
Časovač 8h (1h/2h/4h/8h)  h
Odložený štart ÁNO aplikácia na programovanie  
Týždenný program    
Ukazovateľ výmeny filtra    
Kolieska    
Rukoväť Vložené  
Typ zástrčky EUR  
Sound Level max 64  dB(A)

Časté otázky

Deodorizačné filtre a HEPA filter nie je možné vyčitiť alebo opätovne použiť, musia sa nahradiť. Predfilter je opätovne použiteľný (odstráňte prach pomocou vysávača alebo očistite vodou).
HEPA filter sa musí meniť každých 6 mesiacov, deodorizačný filter sa musí meniť každé 3 mesiace. Predfilter sa musí čistiť každé 2 až 4 týždne. Tieto frekvencie sa týkajú denného používania počas 8 hodín pri rýchlosti 1 a môže sa líšiť v závislosti od prevádzkového prostredia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.