ROWENTA SKIN SPIRIT EP2910F0

SKIN SPIRIT EP2910F0
PRÍJEMNÝ SPÔSOB, AKO DOSIAHNUŤ HLADKÚ POKOŽKU NA CELÉ TÝŽDNE

Užite si ľahkú, rýchlu a bezbolestnú epiláciu s epilátorom Rowenta Skin Spirit. Vďaka jeho patentovanému systému znecitlivenia v kombinácii s vyspelou technológiou epilácie je odstraňovanie chĺpkov príjemné, a zaistí ultra jemnú a hladkú pokožku až po dobu 4 týždňov. Dvojrýchlostné prevedenie a ergonomický dizajn tohto epilátora umožňuje použiť ho bez ťažkostí aj na najmenej prístupné a najcitlivejšie miesta.

Referencia : EP2910F0

Výhodyproduktu

EPILÁTOR ROWENTA SKIN SPIRIT: BEZBOLESTNÁ CESTA K DLHODOBO HLADKEJ POKOŽKE

Odstraňovanie chĺpkov nebolo nikdy také rýchle, ľahké a bezbolestné. S epilátorom Rowenta Skin Spirit si budete užívať ultra jemnú a hladkú pokožku po dobu až 4 týždňov. Vysoko výkonná vyspelá epilačná technológia využíva vysoko precízne pinzety, ktoré odstránia aj tie najkratšie chĺpky (0,5 mm) bez toho, aby ich pretrhli. Systém navádzania chĺpkov do pinziet zaisťuje optimálnu účinnosť. Epilátor sa ďalej vyznačuje veľkou aktívnou epilačnou plochou, ktorá umožňuje jediným ťahom odstrániť maximum chĺpkov. Technológia senzoru kriviek tela umožňuje pohodlné použitie vo všetkých uhloch a inteligentné otváranie a zatváranie pinziet v správnom čase pre maximálnu účinnosť. Vďaka patentovanej technológii znecitlivenia a inovatívnemu masážnemu systému, ktorý zmierňuje citlivosť pokožky, zaisťuje príjemnú a bezbolestnú epiláciu. Kompaktný ergonomický design uľahčuje odstránenie chĺpkov aj v najťažšie prístupných miestach, a dvojrýchlostné nastavenie umožňuje jemnejšiu alebo rýchlejšiu epiláciu. Tento epilátor má odnímateľnú a omývateľnú hlavicu a nástavce pre ľahké hygienické čistenie, čistiaca kefka a praktické púzdro uľahčujú ukladanie a prepravu. Nástavec na citlivé miesta naviac zaisťuje ľahkú epiláciu celého tela, a to vrátane tých najcitlivejších miest, napríklad podpazušia.

Technické parametre / porovnanie

Veľmi presná epilácia od 0.5 mm    
Výklopná hlavica    
Počet pinziet 24  
Počet rýchlostí 2  
Non-Stop neklesajúca účinnosť    
Patentovaná technológia 2  
Veľký aktívny povrch    
Systém pre navádzanie chĺpkov do pinziet    
Patentovaná technológia Painfree vibrating head  
Senzor kriviek tela    
Účinnosť vo všetkých záhyboch    
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Hygienické pinzety z nehrdzavejúcej ocele    
Počet nadstavcov 3  
Čistiaca kefka    
Púzdro    
Epilačná hlava na citlivé miesta    
Oblasť použitia Nohy a telo  
Odnímateľná hlava    
Umývateľná hlava    
Napájací zdroj Sieť  
Napätie 220-240  V
Príkon 4.8  W
Dĺžka prívodného kábla 2  m
Farba Modrá  

Prezrite si exkluzívne ponuky obchodu s príslušenstvom

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne. Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí. Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.
Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.