ROWENTA SKIN RESPECT EP8020F0

SKIN RESPECT EP8020F0
Vysoko účinný epilátor Rowenta, maximálne jemný k pokožke *

Epilátor ohľaduplný k vašej pokožke bez akéhokoľvek kompromisu s maximálnou účinnosťou. Dámsky epilátor Skin Respect kombinuje vysoko účinné odstraňovanie chĺpkov s inovatívnou technológiou šetrnou k pokožke, aby zaistil dokonale hladkú pokožku. Epilátor je použiteľný i pod vodou a je vybavený exkluzívnou jemnou a k pokožke citlivou epilačnou hlavou, vďaka ktorej je epilácia zakaždým príjemnejšia.

Referencia : EP8020F0

*V porovnaní s ostatnými epilátormi Rowenta  

Výhodyproduktu

Účinná epilácia ohľaduplná k vašej pokožke

S dámskym epilátorom Skin Respect dosiahnete dlhotrvajúce a precízne výsledky, a to spôsobom šetrným k vašej pokožke. Vďaka technológii vysoko presných pinziet sú aj tie najkratšie chĺpky (0,5 mm) odstránené rýchlo a precízne, pričom veľká aktívna epilačná plocha a senzor kriviek tela zaisťuje účinnosť aj na tých najzakrivenejších miestach, bez ohľadu na uhol priloženia prístroja. Jemná hlava prístroja pritom umožňuje lepší sklz a menšie trenie a valček pre uvoľnenie pokožky spolu s masážnym systémom stimulujú receptory v pokožke na dosiahnutie upokojujúceho a príjemného pocitu. Výsledkom je menšie podráždenie a redukcia červených bodiek na pokožke po epilácii. Epilátor Skin Respect je pre väčšie pohodlie použiteľný ako vo vani či v sprche, tak aj na sucho. Ponuku ukončuje sada praktického a umývateľného príslušenstva.  

Technické parametre / porovnanie

VÝKON
Veľmi presná epilácia od 0.5 mm    
Výklopná hlavica    
Počet pinziet 24  
Počet rýchlostí 2  
Veľký aktívny povrch    
Systém pre navádzanie chĺpkov do pinziet    
Senzor kriviek tela    
Účinnosť vo všetkých záhyboch    
KOMFORTNÉ POUŽÍVANIE
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Extrémne jemná technológia s rešpektom k pokožke    
Hebký povrch s vysokou kĺzavosťou bez podráždenia    
Relaxačný valček    
Dermo ochrana - optimálna rýchlosť otáčania    
Hygienické pinzety z nehrdzavejúcej ocele    
Nastavenie pre extra jemnú epiláciu    
PRÍSLUŠENSTVO
Počet nadstavcov 4  
Príslušenstvo pre oblasť bikín    
Príslušenstvo na oblasť podpazušia    
Čistiaca kefka    
Púzdro    
POHODLIE
Oblasť použitia Nohy a telo  
Wet & Dry vodotesný    
Odnímateľná hlava    
Umývateľná hlava    
Bezšnúrové použitie    
Ukazovateľ dobíjania (podľa modelu)    
Doba bešnúrového použitia (podľa modelu) 40  min
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Napájací zdroj Dobíjací  
Napätie 220-240  V
Príkon 4.5  W
Dĺžka prívodného kábla 1.5  m
Typ batérie Lithium ion  
Farba Light Purple  
Čas dobíjania (podľa modelu) 1  h

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne. Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí. Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.
Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.