ROWENTA SKIN RESPECT EP8020F0

SKIN RESPECT EP8020F0
vysoko účinný epilátor rowenta, maximálne jemný k pokožke *

Epilátor ohľaduplný k vašej pokožke bez akéhokoľvek kompromisu s maximálnou účinnosťou. Dámsky epilátor Skin Respect kombinuje vysoko účinné odstraňovanie chĺpkov s inovatívnou technológiou šetrnou k pokožke, aby zaistil dokonale hladkú pokožku. Epilátor je použiteľný i pod vodou a je vybavený exkluzívnou jemnou a k pokožke citlivou epilačnou hlavou, vďaka ktorej je epilácia zakaždým príjemnejšia.

Referencia : EP8020F0

Výhodyproduktu

Účinná epilácia ohľaduplná k vašej pokožke

S dámskym epilátorom Skin Respect dosiahnete dlhotrvajúce a precízne výsledky, a to spôsobom šetrným k vašej pokožke. Vďaka technológii vysoko presných pinziet sú aj tie najkratšie chĺpky (0,5 mm) odstránené rýchlo a precízne, pričom veľká aktívna epilačná plocha a senzor kriviek tela zaisťuje účinnosť aj na tých najzakrivenejších miestach, bez ohľadu na uhol priloženia prístroja. Jemná hlava prístroja pritom umožňuje lepší sklz a menšie trenie a valček pre uvoľnenie pokožky spolu s masážnym systémom stimulujú receptory v pokožke na dosiahnutie upokojujúceho a príjemného pocitu. Výsledkom je menšie podráždenie a redukcia červených bodiek na pokožke po epilácii. Epilátor Skin Respect je pre väčšie pohodlie použiteľný ako vo vani či v sprche, tak aj na sucho. Ponuku ukončuje sada praktického a umývateľného príslušenstva.  

*V porovnaní s ostatnými epilátormi Rowenta  

Technické parametre / porovnanie

Počet nadstavcov 4  
Príslušenstvo pre oblasť bikín    
Príslušenstvo na oblasť podpazušia    
Čistiaca kefka    
Púzdro    
Oblasť použitia Nohy a telo  
Napájací zdroj Dobíjací  
Napätie 220-240  V
Príkon 4.5  W
Dĺžka prívodného kábla 1.5  m
Typ batérie Lithium ion  
Farba Light Purple  

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne. Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí. Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.
Nie. Prístroj sa nesmie používať na tvári, poškodenej, spálenej alebo podráždenej pokožke, v citlivých partiách (kŕčové žily, materské znamienka atď.), alebo ak trpíte kožným ochorením (ako napríklad ekzém, zápaly, akné atď.).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.