ROWENTA Hair Dryer - Promo Collection

Hair Dryer - Promo Collection

ULTRA RÝCHLE FÉNOVANIE PRE HLADKÉ A LESKLÉ VLASY

ULTRA RÝCHLE FÉNOVANIE PRE HLADKÉ A LESKLÉ VLASY Pre ultra rýchly výkon a vysokú účinnosť ponúka fén Rowenta DC vynikajúce výsledky sušenia vlasov a ionizačný efekt, ktorý vlasy obohatí o žiarivý lesk. Príkon 2100 W zaisťuje účinné sušenie vlasov a dve rýchlosti a tri nastaviteľné teploty umožňujú lepšiu kontrolu počas fénovania.

Referencia : CV5511F0

ULTRA RÝCHLE VÝSLEDKY S VYNIKAJÚCIM LESKOM

Fén Rowenta DC je ultra rýchly stylingový nástroj, ktorý vaše vlasy obohatí o žiarivý lesk.

Ionizačný efekt koncentruje molekuly vody na vlase počas sušenia a prináša nádherný lesk a hebké, ľahko upraviteľné vlasy, keďže redukuje statickú elektrinu a krepatenie.

Príkon 2100 W ponúka ideálnu mieru vysoko účinného výkonu pri fénovaní a pomáha vám dosiahnuť dokonalý vzhľad za minimum času.

Dve rýchlosti a tri nastavenia teploty vám umožnia upravovať prúd vzduchu a teplotu počas fénovania a poskytnú šesť rôznych možností, ktoré vám dávajú absolútnu kontrolu nad úpravou účesu.

Praktické funkcie vrátane dlhého prívodného kábla pre ľahký pohyb a koncentrátora pre vysoko presné sušenie vlasov do posledného detailu zvyšujú komfort používania a ponúkajú dokonalé riešenie pre fénovanie s ultra rýchlymi výsledkami a vynikajúcim leskom.

Technické parametre / porovnanie

Výkon 2100  W
2100  W
2200  W
Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti 2  
2  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Temperature settings 3  
3  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Cool air shot    
   
   
Nie je k dispozícii
Concentrator 1  
1  
1  
Nie je k dispozícii
Removable grid    
   
   
Nie je k dispozícii
Motor type DC  
DC  
DC  
Nie je k dispozícii
Hanging loop    
   
   
Nie je k dispozícii
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Nie je k dispozícii
Dĺžka napájacieho kábla 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Farba Azúrová & Biela  
Čierna a Ružová  
Čierny  
Nie je k dispozícii

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.