ROWENTA CURLER - ICE PURE COLLECTION

CURLER - ICE PURE COLLECTION

DOKONALÉ PEVNÉ LOKNE

DOKONALÉ PEVNÉ LOKNE Kulma Rowenta prináša úžasné výsledky vďaka úzkemu priemeru 16 mm pre pevné lokne a keramickému povrchu, ktorý vyžaruje šetrné teplo pre dokonalé finálne zafixovanie a dlhotrvajúci účes.

Referencia : CF2118F0

PEVNÉ OSLNIVÉ LOKNE

Pre bezchybné natočenie - kulma Rowenta vám zaistí krásu v podobe pružných a oslnivých lokien.

Tento vysoko výkonný stylingový nástroj je vybavený povrchom, ktorý vyžaruje šetrné sálavé teplo a bude vašou tajnou zbraňou pre dokonalý účes.

Štíhle telo kulmy s priemerom 16 mm vytvára pevné a zvodné lokne a studená špička pre zvýšenú bezpečnosť vám umožní bezproblémový styling.

Kábel otočný o 360 °C poskytuje väčšiu voľnosť pohybu pre pohodlné a komfortné použitie.

Vďaka kulme Rowenta pre vás bude styling hračkou a za vašimi pevnými a pružnými lokňami sa budú všetci otáčať.

Technické parametre / porovnanie

Výkon 25  W
0045  W
0025  W
Nie je k dispozícii
Temperature settings 1  
1  
1  
1  
Functions Curls  
Curls  
Curls  
Curls  
Barrel diameter 16  mm
25  mm
16  mm
16  mm
Adjustable temperature 180  °C
200  °C
180  °C
180  °C
Cool tip    
   
   
   
Heating indicator    
   
   
   
Hanging loop    
   
   
   
Voltage 110-240  V
100-240  V
110-240  V
110-240  V
360°cord    
   
   
   
Dĺžka napájacieho kábla 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Farba Sivá a biela  
ČIerna  
Čierna  
Nie je k dispozícii
Záruka 1 ROK  
1 ROK  
1 ROK  
Nie je k dispozícii

Časté otázky

Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Akonáhle zvolíte požadované nastavenie, počkajte 10 minút, než dosiahne spotrebič požadovanú teplotu.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.