ROWENTA DRIVER

DRIVER

ODOLNÝ, PRESNÝ A ÚČINNÝ

VÝKON, JEDNODUCHÉ POUŽITIE A ODOLNOSŤ

VÝKON, JEDNODUCHÉ POUŽITIE A ODOLNOSŤ

S Rowenta zastrihávačom vlasov Driver zažite pocit dokonalej vizáže ako od profesionála priamo v pohodlí domova. Výborne padne do ruky, úprava vlasov je presná a rovnomerná a vďaka AC motoru s maximálnou účinnosťou zvládne aj veľmi husté vlasy počas chvíľky.
AC motor tiež vyniká dlhou životnosťou v porovnaní s bežnými motormi. Unikátna čepeľ s ultra ostrými hranami zastrihne všetky typy vlasov jedným ťahom a jedinečný tvar hrebeňa zabraňuje zhlukovaniu vlasov pre dokonalý výsledok strihu. Profesionálnu kvalitu zastrihnutia a dlhotrvajúcu ostrosť čepieľok bez potreby ostrenia zaručuje vysoko kvalitná čepeľ z nerezovej ocele. Sieťové napájanie zaručí 100% výkon a použitie bez stresu z vybitej batérie.
 

PRESNOSŤ A KVALITA STRIHU
 Rowenta Driver ponúka široké možnosti nastavenia dĺžky strihu. Pre veľmi krátke účesy nie je potrebné používať nadstavec a predsa dá dĺžka nastaviť presne podľa vášho želania, jednoducho si zvolíte nastavenie praktickou páčkou priamo na prístroji. Toto mikronastavenie ponúka 4 dĺžky strihu - 0,5 - 1 - 1,5 - 2 mm. Ak zvolíte dlhší strih, sú vám k dispozícii 4 hrebeňové nástavce pre dĺžky 3 - 6 - 9 - 12 mm. Ak by snáď boli pre vás možnosti nastavenia limitujúce, kombináciou mikronastavenia a nadstavca nájdete dĺžku strihu, ktorá bude zodpovedať presne vašim individuálnym potrebám!

Referencia : TN1600F0

VÝKON, JEDNODUCHÉ POUŽITIE A ODOLNOSŤ

S Rowenta zastrihávačom vlasov Driver zažite pocit dokonalej vizáže ako od profesionála priamo v pohodlí domova.

Výborne padne do ruky, úprava vlasov je presná a rovnomerná a vďaka AC motoru s maximálnou účinnosťou zvládne aj veľmi husté vlasy počas chvíľky.

AC motor tiež vyniká dlhou životnosťou v porovnaní s bežnými motormi.

Unikátna čepeľ s ultra ostrými hranami zastrihne všetky typy vlasov jedným ťahom a jedinečný tvar hrebeňa zabraňuje zhlukovaniu vlasov pre dokonalý výsledok strihu.

Profesionálnu kvalitu zastrihnutia a dlhotrvajúcu ostrosť čepieľok bez potreby ostrenia zaručuje vysoko kvalitná čepeľ z nerezovej ocele.

Sieťové napájanie zaručí 100% výkon a použitie bez stresu z vybitej batérie.

PRESNOSŤ A KVALITA STRIHU Rowenta Driver ponúka široké možnosti nastavenia dĺžky strihu.

Pre veľmi krátke účesy nie je potrebné používať nadstavec a predsa dá dĺžka nastaviť presne podľa vášho želania, jednoducho si zvolíte nastavenie praktickou páčkou priamo na prístroji.

Toto mikronastavenie ponúka 4 dĺžky strihu - 0,5 - 1 - 1,5 - 2 mm.

Ak zvolíte dlhší strih, sú vám k dispozícii 4 hrebeňové nástavce pre dĺžky 3 - 6 - 9 - 12 mm.

Ak by snáď boli pre vás možnosti nastavenia limitujúce, kombináciou mikronastavenia a nadstavca nájdete dĺžku strihu, ktorá bude zodpovedať presne vašim individuálnym potrebám!  .

Technické parametre / porovnanie

Micro setting adjustment Blade trigger  
Blade trigger  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Cutting length indicator Comb  
Comb  
Comb  
Comb  
Zones Hair  
Hair + beard  
Hair  
Hair  
Hair blade    
Nie je k dispozícii    
   
Hair comb type Fix  
Fix  
Adjustable  
Adjustable  
Power Corded use  
Corded use  
Cordless + corded use  
Cordless + corded use  
Detachable cutting head    
Nie je k dispozícii    
   
Cleaning Easy cleaning head  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Charging stand    
Nie je k dispozícii    
   
Motor type AC MOTOR  
AC MOTOR  
DC motor  
DC motor  
Voltage 220-240  V
220-240  V
100-240  V
100-240  V

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Čomu zodpovedajú triedy I a II?
Kde môžem svoj spotrebič na konci jeho životnosti zlikvidovať?
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.

Taktiež by sa vám mohlo páčiť