ROWENTA INFINI PRO

INFINI PRO

Fénovanie v profesionálnej kvalite pre dokonalý lesk

FÉNOVANIE V PROFESIONÁLNEJ KVALITE, DOKONALÝ LESK S fénom Infini Pro ľahko dosiahnete výsledky v kvalite ako od kaderníka. Účinný AC motor zaistí rýchlosť prúdu vzduchu až 120 km/h a výkon doplnia úzke koncentrátory pre vysoko precízny a uhladený vzhľad alebo difúzerový nadstavec pre väčší objem. Fén teraz ponúka funkciu Ionic Control pre úpravu účesu podľa konkrétneho typu vlasov. Na vlasy pôsobia milióny iónov, ktoré odstraňujú statickú elektrinu a krepatenie a zaisťujú vyhladenie a lesk. Účinok zosilňuje šetrné sálavé teplo z výstupnej mriežky s keramickým povrchom.
Funkcia chladného vzduchu nakoniec účes zafixuje v profesionálnej kvalite podľa individuálnych požiadaviek. Možnosť vypnutia ionizácie pre dodanie objemu jemným vlasom.

Referencia : CV8730D0

ABSOLÚTNE PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU NA DOSAH RUKY

Vysokorýchlostný fén Infini Pro vám poskytuje možnosť úpravy účesu v profesionálnej kvalite.

Je vybavený výkonným AC motorom s intenzívnym prúdom vzduchu pre ultra rýchle sušenie vlasov, zaisťuje absolútnu precíznosť fénovania vďaka dvom úzkym koncentrátorom alebo dodáva objem pomocou difúzerového nadstavca.

Obsahuje generátor iónov na odstránenie statickej elektriny a na individuálne prispôsobenie úpravy účesu akémukoľvek typu vlasov.

Kompletné ošetrenie vlasov na úrovni profesionálnej kaderníckej starostlivosti zaistí uhladenie šupiniek na povrchu vlasu, ktoré zadržujú vlhkosť, aby boli vlasy hebkejšie, lesklejšie a ľahko upraviteľné.

Keramický povrch výstupu vzduchu zosilňuje ionizačný efekt šetrným sálavým teplom, čo je ideálne pre farbené alebo namáhané vlasy.

Ionizáciu je možné vypnúť pre dosiahnutie väčšieho objemu pri korienkoch (najmä v prípade jemných vlasov).

Ideálne je teda vlasy pri hlave sušiť bez použitia ionizácie a končeky nechať rozmaznávať iónmi - zabránite tak ich štiepeniu.

Konečná úprava? Prúd chladného vzduchu váš účes zafixuje a dodá mu ďalší lesk.

Ešte nikdy nebola profesionálna kvalita tak ľahko dosiahnuteľná.

Technické parametre / porovnanie

Výkon 2200  W
2300  W
2200  W
Nie je k dispozícii
Air speed (km/h) 120  
200  
120  
Nie je k dispozícii
Nastavenie rýchlosti 2  
2  
2  
Nie je k dispozícii
Temperature settings 3  
3  
3  
Nie je k dispozícii
Cool air shot    
   
   
   
Turbo    
Nie je k dispozícii    
   
Grid coating Ceramic  
Ceramic  
Keratin & Shine  
Ceramic  
Concentrator 2  
2  
1  
1  
Diffuser    
Nie je k dispozícii    
   
Diffuser type Static  
Nie je k dispozícii Static  
Standard  
Concentrator dimension 6*69 mm & 8*71  mm
Nie je k dispozícii 8*71  mm
Nie je k dispozícii
Ionic generator    
   
   
   
Removable grid    
   
   
   
Motor type AC  
AC  
AC  
DC  
Hanging loop    
   
   
   
Voltage 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-230  V
360°cord    
Nie je k dispozícii    
   
Dĺžka napájacieho kábla 1,8  m
2.5  m
1,8  m
Nie je k dispozícii
Farba Čierna & Modrá  
Black & copper  
Čierna & Ružová  
Nie je k dispozícii
Iné Možnosť vypnutia/zapnutia funkcie ionizácie  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.