ROWENTA SO CURLS

SO CURLS

Najľahšia cesta k nádherným vlnám vďaka automatickej kulme, ktorá vám umožní jednoducho a okamžite vytvoriť nádherné lokne.

Automatická kulma So Curls zaisťuje behom chvíľky úžasné výsledky vďaka rýchlemu a ľahkému procesu natáčania. SYSTÉM INSTANT CURLING sám navinie vlasy a rýchlo a bez námahy zaistí nádherné lokne, pričom rôzne nastavenia s variabilným časom a teplotou ponúkajú nekonečné stylingové možnosti.

Referencia : CF3710F0

Výhodyproduktu

AUTOMATICKÝ PROCES PRE ĽAHKÉ LOKNE BEHOM CHVÍĽKY

S automatickou kulmou So Curls ľahko vytvoríte lokne za malú chvíľku.

SYSTÉM INSTANT CURLING znamená ľahký proces automatického natáčania, ktorého výsledkom sú dokonalé a zvodné lokne.

Vodiaci mechanizmus umožní vlasom ľahko vkĺznuť na miesto a následne sa jednoduchým stlačením rukoväte spustí natáčanie.

Štyri zvukové signály oznámia, kedy kulmu uvoľniť, a okamžitým výsledkom sú bezchybné okúzľujúce lokne.

Variabilný čas a teplota ponúkajú kombináciu nastavení s nekonečnými možnosťami stylingu od pevných lokní po plážové vlny a zvládne i nepoddajné typy vlasov.

Turmalínový povrch lokniam dodá žiarivý lesk a zredukuje statickú elektrinu.

Na používanie je pripravená už za 30 sekúnd.

Technické parametre / porovnanie

Temperature settings 3  
1  
1  
1  
Coating Ceramic Tourmaline  
Ceramic Tourmaline  
Keratin & Shine  
Keratin & Shine  
Functions Curls  
Multistyling  
Curls  
Curls  
Curl release function    
   
   
   
Barrel diameter 23  mm
16 a 32  mm
32  mm
25  mm
Shape Round  
Nie je k dispozícii Round  
Round  
Adjustable curling time 6 - 8 - 10 - 12  s
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Automatic rotation    
   
   
   
Adjustable temperature 170 - 200 - 230  °C
180  °C
200  °C
200  °C
Heating indicator    
   
   
   
Heat-up time 30  s
Nie je k dispozícii 90  s
1'30"  s
Auto-off 1h  
Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii
Integrated timer Automatic  
   
   
   
Curl ready sound signal    
   
   
   
Voltage 220-240  V
110-240  V
100-240  V
100-240  V
Type of heating element Aluminium  
Aluminium  
Aluminium  
Aluminium  
Farby Čierna a chrómová  
Čierny  
Čierna  
ČIerna  

Časté otázky

Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Akonáhle zvolíte požadované nastavenie, počkajte 10 minút, než dosiahne spotrebič požadovanú teplotu.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.